Не треба брехати тим, хто пам’ятає Чopнобuль: Постpaждалиx у Сєвєродвiнськy доставили в Москву. Костюми xiмзахисту і одяг лікарів спaлилu

“Все дуже хр…ово. Спалили костюми хімзахисту і одяг лікарів”: постраждалих в Северодвінську доставили в Москву

Ситуація з надзвичайною подією і радіоактивним зараженням території на військовій базі в Архангельській області обростає новими подробицями.

Російські джерела повідомляють про вкрай серйозну обстановку на території військового об’єкту.

Постраждалі від вибуху під час випробувань двигуна нового типу на кораблі в Северодвінську (Архангельська область, РФ) отримали серйозні дози радіації.

Про це пише телеграм-канал Baza, повідомляє Стартко.

У результаті НП загинуло кілька осіб (повідомлялися різні цифри – від 2 до 3), постраждали 15, 6 з них доставили до Москви. Крім важких вибухових травм вони отримали дозу радіаційного опромінення.

За словами декількох джерел в Міноборони РФ, одяг поранених одразу після госпіталізації спалили. Також спалили костюми хімзахисту і одяг лікарів, які першими надавали допомогу постраждалим.

“Зверніть увагу, що водії реанімобілів одягнені у костюми хімзахисту, а машини – обмотані плівкою”, – йдеться в описі до відео.

“Вони не машини плівкою обмотали, а шви, так би мовити,” загерметизували “. Це важливо. Це означає, вони бояться витоку зараженого повітря з машини.

Мабуть, все дуже хреново”, – коментують тривожну ситуацію соцмережі.

Нагадаємо, вибух і пожежа на військовому об’єкті в Архангельській області стався 8 серпня.

В Міноборони РФ повідомили, що НП сталася при випробуванні рідинної реактивної рухової установки.

Share