«Не виключено, Україна ОРДЛО травить»: На окупованих територіях Донбасу випав.. жовтий сніг

Незвичний жовтий сніг випав на Донбасі.

На окупованих територіях Донбасу випав сніг аномального кольору – жовтого та оранжевого відтінків.

Сніг жовтого відтінку був зафіксований у Донецьку, Луганську, Костянтинівці, Дружківці та інших населених пунктах.

Про це повідомили місцеві жителі, які почали публікувати у соцмережах фото дивного снігу.

Також такий сніг випав у Алчевську, Горлівці, Хрустальному, Кадіївці, Щасті, Станиці Луганській, Сорокине та на території Росії – у Міллерово та Ростов-на-Дону.

За даними Донецького регіонального центру з метеорології, кольоровий сніг – явище техногенного характеру, передають «Новости Донбасса».

Над промисловими містами в атмосферу піднімається водяна пара, яка може містити різні викиди. Повітряні маси, які проходять у цьому місці, «забирають» з собою і забруднення, які випадають на землю разом з опадами, – пояснили експерти.

Бойовики «ЛНР» заявили, що сніг жовто-оранжевого кольору без запаху і не жирний на дотик. Забарвлення снігу в жовтий могло бути спровоковане оксидами металів, вуглеводнів. Причиною тому можуть бути промислові викиди великих підприємств.

Чи небезпечний сніг – наразі невідомо.

Share

One Comment

  1. Grover Liszewski

    I simply want to mention I’m new to blogging and site-building and absolutely savored your web page. Almost certainly I’m want to bookmark your website . You definitely have beneficial articles. Thanks a bunch for sharing with us your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.