Велика нарада у Києво-Печерській лаврі: На що готовий Кремль, аби зірвати підписання автокефалії для України

У Кремлі придумали нові хитрощі для зриву української автокефалії.

За інформацією групи «Інформаційний супротив» керівництво УПЦ МП разом з посольством РФ в Україні перейшли до нового плану дій з метою запобігти автокефалії для України.

Як пише у себе на сторінці у Facebook лідер ІС, нардеп Дмитро Тимчук, за «ініціативою» митрополита Онуфрія, на наступний день після проведення Хресної ходи, 28 липня, на території Києво-Печерської Лаври запланована зустріч представників наступних іноземних посольств в Україні: РФ, Білорусі, Молдови, Грузії, Греції, Кіпру, Сербії, Македонії , Болгарії і Румунії.

«Крім того, екзархат РПЦ в Україні (УПЦ МП) за вказівкою з Москви, окремо запросив на цей захід представників Сербської, Македонської, Болгарської, Грузинської та Української православних церков, а також представників Американської православної церкви», — зауважує нардеп.

За словами Тимчука, у рамках зустрічі відбудеться обговорення ситуації навколо нібито «неканонічного процесу» надання автокефалії Українській Помісній Православній Церкві.

Присутніх, згідно тез з Москви, а також сформованої під час Хресної ходи «потрібної картинки», будуть переконувати в небезпеці такого розвитку ситуації («загроза розколу світового православ’я», «криваве протистояння в Україні на релігійному грунті» і т.д.).

Головна теза — заклик об’єднатися, щоб «спільними зусиллями зберегти мир на українській землі» — звучить, м’яко кажучи, дивно, в умовах окупації і агресії РФ проти України.

«Будемо сподіватися, що у запрошених на зустріч дипломатів, як і представників світової православної спільноти, вистачить розуміння і здорового глузду, щоб не танцювати під дудку ФСБ в цьому пропагандистському шоу», — підкреслив Тимчук.

Share

One Comment

  1. Rodolfo Chesterfield

    I just want to mention I am just new to blogging and site-building and seriously loved you’re website. Most likely I’m likely to bookmark your blog . You amazingly come with fabulous articles and reviews. Cheers for sharing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.