Нерозгадані таємниці: У черепі людини віком близько 12 тисяч років виявили вживлений електронний мікрочіп

Водолази, що спустилися в гігантську печерну систему Сак-Актун у мексиканській частині півострова Юкатан, виявили останки людини віком близько 12 тисяч років.

За словами археолога Гільєрмо де Анда, в одній з печер лежав людський череп, вкритий вапняком.

Вчені вважають, що цьому посприяла дощова вода, тобто останки опинилися в грунті задовго до того, як 317-кіломеровий Сак-Актун був затоплений 9 тисяч років тому, пише Esoreiter.

Якщо вірити експертам, численні кістки належать індіанцям майя, які могли спускатися сюди в пошуках питної води і для того, щоб перечікувати різні катаклізми.

Вищезгаданий череп був визнаний дослідниками знахідкою надзвичайної важливості, чим зацікавив багатьох дослідників старовини. Проте трохи згодом археологи раптом перестали говорити про нього, наче нічого й не знаходили.

Це викликало ще більшу цікавість світової громадськості. Мексиканський журналіст Педро Санчо, який відсидів, до слова, 9 місяців у в’язниці за свої занадто вільні цивільні погляди, стверджує, що один з інсайдерів розповів йому про секрет цього черепа.

І цей секрет виявився дійсно неймовірним.

Мексиканець розповідає, що фахівці несподівано виявили в черепі штучний імплант. Спершу науковці подумали, що це звичайна металева пластина, імплантована в голову індіанця після трепанації черепа (такі хірургічні операції в той далекий від нас час вже практикувалися), проте це виявився зовсім інший артефакт, і вчені не повірили своїм очам.

Санчо запевняє, що в черепній коробці індіанця виявився справжнісінький мікрочіп, і все вказує на те, що він був імплантований стародавній людині 12 тисяч років тому. Як таке можливо, ніхто не став навіть припускати. Знахідку, слідуючи статуту, швидко передали владі, і ті суворо заборонили археологам розповідати про неї.

Стверджується, що череп мав сліди краніальної хірургії, а загадкова інтегральна схема, на вигляд мідна, була майстерно імплантована в кістку тім’яної частини черепа.

Скориставшись мікроскопом, вчені виявили на чіпі вкрай тонку розгалужену мережу контактів. Залишається тільки гадати, хто імплантував складну мікросхему в голову індіанця майя і якою сенсацією стала б ця новина, якби її не засекретили від нас.

Share

One Comment

  1. Chi Carriger

    I just want to mention I am just very new to blogging and site-building and definitely enjoyed your website. Probably I’m planning to bookmark your blog post . You absolutely come with fantastic articles. Kudos for sharing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.