Невже Московський патріархат може зникнути в Україні?

В Україні почалася війна проти УПЦ Московського патріархата.

Так, минулого тижня група ініціативних нардепів зареєстрували звернення до РНБО, Мін’юсту і Департаменту Мінкульту у справах релігії.

Вони закликали профільні органи «вжити заходів щодо антидержавної діяльності УПЦ МП».

Зокрема, автори звернення звинувачують МП в антидержавній позиції («публічно заперечує факт російської агресії, підтримує окупаційні режими в Криму і на Донбасі») і просять змінити назву УПЦ на «Російську православну церкву в Україні», визначивши їй статус іноземної церкви.

Також нардепи вимагають почати процес повернення істинно українським церквам святинь, які були “незаконно присвоєні московською церквою”.

Відзначимо, що ще в кінці минулого року все частіше стали звучати заклики заборонити УПЦ МП в Україні.

Так, активіст Спілки ветеранів АТО Марат Сайфулін звинуватив кримську УПЦ у співпраці з козацтвом, а журналіст Айдер Муджабаев і зовсім закликав закрити церкву – «ФСБ Московського патріархату».

Священиків УПЦ МП також регулярно звинувачують у зв’язках з бойовиками на Донбасі, близькості до проросійських організацій.

Відзначимо, що крім звинувачень, докази їх вчинків також регулярно надаються.

Share

One Comment

  1. Lance Ilse

    I just want to mention I am just newbie to blogging and site-building and honestly enjoyed this web page. Very likely I’m want to bookmark your website . You amazingly have remarkable article content. Bless you for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.