Невже правда? З 1 березня в Збройних силах України відмінили вітання «Слава Україні! Героям слава!»? Бойовий генерал відреагував

Генерал Забродський відреагував на чутки щодо скасування в ЗСУ вітання “Слава Україні!”

Військове вітання “Слава Україні! Героям слава!” залишиться у Збройних силах, незважаючи на скасування дії Стройового статуту ЗСУ як закону України.

Як передає “Новинарня“, про це в неділю, 16 лютого, заявив народний депутат від фракції “Європейська солідарність”, колишній командувач ДШВ ЗСУ та сил АТО на Донбасі Михайло Забродський.

“Як ви знаєте, зараз в інтернеті піднімається хвиля обурення тим, що нещодавно Верховна Рада, голосами майже всього залу, скасувала дію Стройового статуту ЗСУ.

Основна претензія до законотворців – це те, що разом зі скасуванням Стройового статуту була скасована дія нещодавно введеного вітання “Слава Україні! Героям слава!”

Одразу можу сказати, що скасування Стройового статуту – точніше, позбавлення його статусу закону України – не має нічого спільного зі спробами скасувати вітання, яке вже встигло прижитися в Збройних силах України”, – сказав генерал Забродський у відеозверненні.

За його словами, до 1 березня діє попередня редакція Стройового статуту, яка чітко визначає виконання військового вітання “Слава Україні! Героям слава!”

Цим законом Міністерству оборони доручено розробити відомчий документ, який би визначав положення Стройового статуту ЗСУ, зокрема й щодо військового вітання.

“Особисто в мене немає жодного сумніву, що (…) в керівному документі, над яким зараз працюють у МОУ і Генштабі ЗСУ, всі ці моменти будуть врегульовані“, – зазначив колишній командувач ДШВ та сил АТО.

Share