«Нове розведення сил на Донбасі – це ілюзія, що все йде добре, як Президент і обіцяв»: Командир роти штурмової бригади сказав, що думають про ініціативи Зеленського на передовій

Зеленський – пацифіст, але розведення сил на Донбасі – це ілюзія, що все добре, – командир роти 128-ї ОГШБр Салатенко

Зараз ситуація склалася не на користь країни-агресора РФ і нам слід було б активізувати роботу наших ССО та ДРГ у нього в тилу і примусити його до миру на своїх умовах, а не розводити війська.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав старший лейтенант ЗСУ, командир піхотної роти 128-ї гірсько-штурмової бригади, депутат і ексголова Сумської обласної ради Семен Салатенко.

“Президент Зеленський приїхав на фронт, вручив нагороди, подивився і поїхав …

І наостанок сказав: “Розведення військ знизило кількість обстрілів! Ми будемо і далі розводити війська!” – написав він.

За словами Салатенка, це і було метою приїзду на Донбас: легітимізувати подальше розведення військ: “Менше обстрілів – значить, менше втрат”.

“Психологія нашого Президента проста – він пацифіст. Не малорос, не капітулянт, не зрадник … А просто пацифіст.

Війна для нього – жахливе непорозуміння, страшна помилка, яку потрібно виправити. А військові – незрозумілі особи, які заплуталися в собі і проміняли звичний домашній комфорт, дружин, кар’єру, сім’ї – на окопи, обстріли, втрати …

І його завдання – допомогти цим людям повернутися в “нормальне” середовище.

Та ну нафіг!!! На відміну від Зеленського, ми сприймаємо війну як жахливу необхідність, яка періодично трапляється і буде трапляться”, – написав військовослужбовець.

Свого часу колишній глава обласної ради Сумської області, командир однієї з рот 128-й гірничо-штурмової бригади Збройних сил України Семен Салатенко був направлений на навчання за наказом міністра оборони України в Форт-Беннінг (одна з найбільших військових баз на території США) в американський штат Джорджія .

На своїй сторінці в соцмережах він заявив, що після повернення має намір застосувати отримані знання для звільнення і повернення Донецька, Луганська і Крима.

Яке неминуче відбудеться, коли наша армія буде максимально до цього готова», — заявив він.

Share