Новий керівник Інституту національної(!) пам’яті не виключив, що відновить співпрацю з російськими істориками: «по просьбам трудящихся»

Дробович не виключив, що ІНП відновить співпрацю з російськими істориками.

Чим далі, тим більше від представників нової української влади звучать заклики до необхідності співпраці з країною-окупантом РФ.

Не став виключенням и нещодавно призначений на посаду очільника Інституту національної пам’яті Антон Дробович. Так, в інтерв’ю порталу Главком він зазначив, що потреба діалогу існує «навіть з ворогом, навіть з країною», яка на нас напала.

Окрім того, посадовець каже, що немає сенсу застосовувати винятково мову ворожнечі.

«Значна частина представників російського суспільства не проти почати діалог. Після того, як відновиться територіальна цілісність України і ми повернемося до статусу-кво, то з’явиться потреба говорити і налагоджувати стосунки.

Саме тому бажано, щоб цей діалог був», — сказав голова Інститут нацпам’яті.

Антон Дробович каже, що Інститут нацпам’яті навряд чи буде наступного року буде пропонувати почати діалог з росіянами, «однак якщо ми побачимо такий запит від громадян, вони проситимуть нас сприяти, то ми підтримуватимемо такі спроби комунікації».

«Зокрема, публічні українські інтелектуали, історики можуть проявити ініціативу. Тоді ми будемо готові звернутися до російських істориків», — запевнив посадовець.

Share