Ну, ось і Путіна задовольнили: прем’єр Шмигаль вже в день призначення заговорив про подачу води в Крим

Шмигаль хоче подавати воду в Крим.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль переконаний, що припинення подачі водопостачання до анексованого Криму призведе до гуманітарної катастрофи на півострові, а це – неприпустимо, адже там живуть українці, і уряд не може залишити громадян без води

Про це новопризначений голова уряду Шмигаль заявив в ефірі телеканалу «1+1», передає Depo.ua з посиланням на ТСН.

«Питання подачі води в окупований Крим. Це не питання торгівлі з окупантом, не питання якогось бізнесу. Це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які живуть в Криму. Припинення подачі води призведе до гуманітарної катастрофи», – заявив Шмигаль.

Нардепка від фракції партії «Голос» Юлія Клименко зауважила, що люди, які живуть в анексованому півострові, забезпечені водою, її недостатньо лише на військових об’єктах. І попри те, що це окупована територія та, згідно з Міжнародним правом за неї несе відповідальність окупант, прем’єр наголосив, що в Криму живуть українці, й агресор не відповідає за наших співгромадян.

«Ми не перекриємо воду українцям. Крим – це Україна. Ми не збираємося не подавати воду не в Україну», – сказав голова уряду.

Пізніше Шмигаль на своїй сторінці у Facebook уточнив, що до деокупації Криму та повернення його до складу України подавати туди воду неможливо.

«Формат ток-шоу не найкращий, аби обговорювати складні питання.

Справді, з технічних причин поділити воду, яка піде людям і воду, яка піде на військові бази, неможливо. Ця теза загубилася у галасі студії.

Позиція залишається незмінною: ми хотіли би подавати воду нашим громадянам, але не можемо і не маємо технічної змоги робити цього до деокупаціі півострова та повернення його до складу України», – написав прем’єр.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада України підтримала заяву прем’єр-міністра Олексія Гончарука про відставку.

Не нова ідея нового голови уряду Дениса Шмигаля подавати воду в Крим, на думку соцмереж, ставить крапку на його кар’єрі прем’єра, яка тільки нещодавно почалася

Щоправда потім, традиційно вже для виступаючих на тему води, яку слід повернути в Крим, Шмигаль уточнив, що його трошки не так зрозуміли.

Але це, в принципі, мало що змінило в ставленні до нього користувачів соцмереж, адже позиція по воді для Криму є дуже важливою.

«… А за чий рахунок пан примєр сплачуватиме подачу води в Крим? Як розділятиме воду між кримчанами та терористами російських окупаційних військ яких там більше ніж в Росії? Чи готовий пан шм**кля відповідати за допомогу окупантам?»

«… Може на 6-му році російсько-української війни, новоприбувший пан примєрміністр не вкурсі, що Росія окупувала Крим та перетворила на свою військову базу???»

» …Навіть доби не минуло, а ти вже озвучив срані російські методички по здачі України!!! Це відверта державна зрада!»

Share