Обійшлося вибитим зубом… Журналісти розвідали, що два глави — Офісу Президента і СБУ — натовкли один одному пики. Не поділили Зеленського чи Коломойського?

Голова СБУ Іван Баканов вибив зуб голові Офісу Президента Андрієві Богдану.

Інцидент стався 30 жовтня на вулиці Банковій, де розташований Офіс Президента України.

«На Банковій побилися Баканов і Богдан. Богдан з тих пір на роботу не виходить. Причина конфлікту – призначення начальника Головного слідчого управління СБУ. Богдан хотів – Нескромного (чинного заступника голови СБУ). Баканов – Вовка. Богдану вибили зуб», – написав на своїй фейсбук-сторінці журналіст Станіслав Речинський, повыдомив Канал 24.

Він додав, що Президент України Володимир Зеленський підписав подання Баканова на звільнення 2 заступників голови СБУ – Владислава Бухарєва та Дмитра Нескромного

«Дублик (заступник голови СБУ) не підписав. Баканов – це Коломойський. І він зараз фактично керує СБУ. І це погано», – додав журналіст.

Інформацію про конфлікт Баканова та Богдана підтвердила журналістка Соня Кошкіна.

«Фактаж весь підтверджую – перевірила. І по Богдану – теж. Оцінки і акценти у мене дещо інші, але поки залишу їх при собі – зараз важливий саме фактаж», – написала журналістка на своєму телеграм-каналі.

Що каже Баканов?

Голова СБУ теж поки що теж офіційно не підтвердив і не спростував інформацію про бійку. Сказав лише: «Дуже смішно».

«Взяв і написав Баканову. Він відписує: «Дуже смішно» і багато смайликів. От тепер сиджу і думаю, то побилися, чи не побилися?

У будь-якому разі, джерело в ОПУ «дало мені зуб», що у Богдана із зубом все ок», – повідомив на своєму телеграм-каналі журналіст Роман Кравець.

Богдан з Бакановим не билися, – спростування від Офісу Президента

Голова Офісу Президента Андрій Богдан і голова СБУ Іван Баканов насправді не билися. Інформацію про їхню сутичку спростував заступник голови ОП Кирило Тимошенко.

«Ми спростовуємо цю інформацію, хоча особливого спростування вона не потребує, бо є вигаданою від початку і до кінця», – написав Тимошенко на своїй фейсбук-сторінці.

Самі голова СБУ та голова ОП офіційно не коментували інформацію про сутичку. Богдан лише опублікував у фейсбуці жарт на адресу Баканова: «Не попадайся на моєму шляху! Наступного разу вип’ю всю кров. Будеш кішкам хвости крутити!»

А Баканов у відповідь на повідомлення журналіста лише написав: «Дуже смішно»

Share