«Ой, що це було? Мабуть, НЛО»: Кому вигідні заворушення в Нових Санжарах? Питання до влади, чи питання про владу?

Затриманим у Нових Санжарах загрожує до 8 років позбавлення волі

Про це у коментарі РБК-Україна повідомив речник Нацполіції Полтавської області Юрій Сулаєв.

За його словами, 24 затриманих у Нових Санжарах були доставлені до територіального підрозділу полції.

«Доставили їх у територіальний підрозділ полції частково. Декого в сусідні підрозділи. Дивлячись на те, які злочини вчиняли.

Тому що останні — це злочини тяжкі. Це стаття 294 ККУ — масові заворушення. Там санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі. І частина 2 статті 345 ККУ – нанесення ушкоджень працівнику працівнику правоохоронного органу ( санкція статті до 5 років позбавлення волі, — ред.).

Це серйозні статті», — повідомив Сулаєв.

РБК-Україна писало, що при протестах у Нових Санжарах постраждали дев’ять співробітників Національної поліції і один цивільний.

Поліція відкрила два кримінальні провадження.

Пізніше стало відомою, що під час акцій протесту у Нових Санжарах постраждала одна місцева мешканка. Її штовхнув натовп людей.

Місцеві жителі 20 лютого протестували через розміщення евакуйованих з Китаю в Нових Санжарах.

Сутички відбулися зранку та вже ввечері під час проїзду автобусів.

Протестувальники закидали камінням автобуси і розбили вікна.

Як дописувачі у соцмережах коментують те, що відбулося в Нових Санжарах? Що з усіма нами сталося? Чому влада допустила до такого розвитку подій?

Версія користувача з ніком Віктор Андрійович змусила багатьох подивитися інакше на те, що заполонило вчора всі телеекрани і не тільки в Україні.

«… А нікому в голову не приходить, що все це — постановка?

Спільна постановка Зе та Авакова (можливо, за участі російських політтехнологів), в якій втемну використовуються ще й накручені провокаторами «корисні ідіоти»?

І оця евакуація навмисно затягувалася, аби приурочити саме до найтрагічніших днів Майдану?

Кажете, у вас була «Революція Гідності»? Що, правда? Ось дивіться, яка у вас гідність, бидлота хохляцька! Мордою — в лайно. Всіх українців. Всю країну.

А ЗМІ та блогери допоможуть, рознесуть це лайно своїми вентиляторами… А десь ще й кийками — по голові, по спині, без зайвих розмов і вмовлянь

І це відео покажуть по телевізору й у соцмережах. Символічненько. Переконливо. І так, щоби увесь світ побачив «звірине обличчя українців». І відсахнувся.

…Я вважаю, усе це підстроєно. І гарно зрежисовано й органівзовано. Надто багато ознак. І чітке приурочення до дати. ..Нам підсовують симулякри, а ми ведемося. Гидко.

…І ще: усе що відбувається, навіть оці шини й палки, імітація блокпостів — усе це недаремна, символічна аналогія з Майданом в річницю Майдану.

І тривала інформаційна підготовка, накручування охлосу через ТВ та Інтернет, а евакуація — тільки тоді, коли клієнт вже дозрів , а «свої люди на місцях» все підготували.

Чітко до дати.

Ти вважаєш, що це могло спонтанно по всій країні виникнути?

Якби цих людей вивезли ще в січні, без зайвого галасу й принагідно підготувавши лише один заклад для карантину та сповістивши про успішну евакуацію вже опісля цього, а також розповівши і унаочнивши за допомогою телекартинки, що усі протокольні карантинні заходи втілюються, а протиепідеміологічні протоколи жорстко дотримуються, нічого подібного не відбулося б.

Але мета була інша. Це ж очевидно!

Українців цілеспрямовано позбавляють відчуття гідності і дискредитують перед світом. Увесь оцей цирк з блокпостами, поліцією з кийками, з літаком, що нібито не може собі знайти місця для посадки, кружляючи над Україною…

І блогери — про недодержаву, недонацію, про тупе, боягузливе бридке українське бидло, про ватноголову дівчинку з песиком, яка протиставляється цьому бидлу, як щось світле й взірець людяності… Спитай себе, кому це потрібно, і з відповіддю не забаришся».

Share