Олег Винник зізнався, що замість нього на сцену виходили дублери

У період акторської кар’єри Винник об’їздив усю Європу.

Олег Винник став героєм обкладинки журналу “Viva!”.

Дивно, але артист у дитинстві соромився співати.

“Розкрився вже в училищі. Спочатку співав там у хорі, а після і виконувати соло почав. А все завдяки педагогу з вокалу Віталію Миколайовичу Шевченку. Він давав мені індивідуальні уроки, бив мене по животу і буквально вибивав з мене звук. У результаті, у мені такий вокал прорізався, що держіспит я склав на відмінно”, – згадав Олег.

У період акторської кар’єри Винник об’їздив всю Європу.

Граючи ролі в “Нотр-Дам де Парі”, “Цілуй мене, Кет”, “Елізабет”, “Титаніку”, укладав або річні контракти в містах, або вирушав у турне і по багато місяців кочував, проживаючи в готелях.

В образі Жана Вальжана (“Знедолені”) артист відпрацював близько 500 шоу – по 8 вистав на тиждень.

Однак в інтерв’ю він зізнався, що зрідка замість нього на сцену виходили дублери.

“На той випадок, якщо актор захворіє, є три дублери. А як інакше? Ми ж не роботи. І в рутину не можна перетворювати роботу.

Якщо виходиш на сцену на автоматі, глядач відразу ж це відчуває. Кожну роль треба прожити. І ось вміння зробити це щодня, як в перший раз – ось це вже і є твій хрест”, – розповів співак.

Олег Винник сформулював своє життєве кредо. При цьому музикант зазначив, що краще за нього самого про нього розкажуть його пісні.

“На будь-яке питання є відповідь у моїх піснях. Зрозуміло, що шлях найменшого опору для артиста – відразу вивалити про себе всю інформацію і зробити на ній піар. А ось розібратися у піснях артиста, спробувати його відчути через його творчість і полюбити за це – ось те, чого я чекаю від своїх шанувальників”, – підкреслив Винник.

Share

One Comment

  1. Rachell Hundertmark

    I simply want to tell you that I am just all new to blogging and site-building and certainly liked your page. Almost certainly I’m likely to bookmark your blog post . You absolutely have awesome articles and reviews. With thanks for sharing your blog site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.