«Орел мух не ловить»: З державним святом Росію сьогодні привітали партія Медведчука і… контррозвідка Служби безпеки України

Привітав кума зі святом: партія Медведчука опублікувала привітання з Днем Росії.

ОПЗЖ опублікувала привітання з Днем Росії.

Партія «Опозиційна платформа – За життя», політраду якої очолює кум президента РФ Путіна Віктор Медведчук, привітала країну-агресора з Днем Росії.

Вітання опубліковано на офіційному партійному сайті.

У тексті йдеться про те, що українців з росіянами нібито пов’язують «не просто спільні кордони, а перш за все родинні зв’язки, тісно переплетені людські долі, духовні та культурні цінності, спільна історична спадщина, перемога у Великій Вітчизняній війні та пам’ять про цю Велику Перемогу, яка згуртувала наші народи на століття».

Також у політсилі вважають, що українці нібито «втомилися від русофобської істерії, від політики ненависті й прекрасно розуміють, що сьогодні Україна як ніколи потребує розвитку діалогу з Росією, радикальної зміни економічного курсу та відновлення стратегічного економічного партнерства з РФ».

Наприкінці привітання йдеться про те, що Україна та Росія, на думку політсили, повинні йти на компроміси, оскільки це нібито є шляхом до миру та злагоди.

При цьому окупація Криму та військова агресія, розв’язана Російською Федерацією на Донбасі, в тексті не згадуються.

Нагадаємо, у переліку осіб, щодо яких представники Республіканської партії в Конгресі США хочуть застосувати жорсткі санкції, є український олігарх, голова партії ОПЗЖ Віктор Медведчук.

Сьогодні Росію зі святом привітала також… Служба безпеки України.

Бігборди з гербом департаменту контррозвідки Служби безпеки України з’явилися поруч із російськими консульствами у Львові та Одесі, а також біля посольства РФ у Києві.

На думку журналіста Андрія Цаплієнка, так українські спецслужби «вітають» російських дипломатів із Днем Росії.

Напередодні Дня Росії, який святкують у РФ 12 червня, у деяких українських містах поряд із російськими дипмісіями з’явилися бігборди з гербом департаменту контррозвідки Служби безпеки України.

Про це у своєму Telegram 11 червня повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

«Російським дипломатам надсилає привітання українська структура, яка успішно виявляє ворожу агентуру в Україні. У Харкові з’явився мурал із символікою контррозвідки навпроти російського генконсульства.

А сьогодні – майже одночасно – бігборди з гербом Департаменту контррозвідки виросли поруч із консульствами РФ у Львові та Одесі.

Ну, і в Києві на Повітрофлотському, перед посольством Росії тепер височіє орел контррозвідників, який стискає двоголову гадюку», – написав Цаплієнко.

Напис на гербі: «Орел мух не ловить»

За його словами, це привітання «з прозорим натяком», «враховуючи, що російські дипустанови – це легальний «дах» для агентури ФСБ та ГРУ» в Україні.

Контррозвідка СБУ попереджає, своєчасно виявляє і запобігає зовнішнім і внутрішнім загрозам національній безпеці України, припиняє розвідувальні, терористичні та інші посягання спецслужб інших країн, організацій, окремих груп та осіб на держбезпекуУкраїни, а також усуває умови, які їм сприяють.

Нагадаємо, 12 червня – державне свято Російської Федерації. Його святкують щорічно з 1992 року в день ухвалення Декларації про державний суверенітет РРФСР 12 червня 1990 року від СРСР.

Share