Останній бій Кіборгів Сифона і Хруста — безстрашних бійців ДУК «Правий сектор». Відеозапис в айфоні росіянина змусив стиснути зуби побратимів, бо воїни не плачуть

Росіяни підпалили їхні тіла і знімали на камеру, написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Михайло Ухман.

Загиблим бійцям ДУК ПС Сифону і Хрусту — присвячується.

Сьогодні, 5 жовтня 2018 року, минає 4 роки з того моменту, як загинули бійці ДУК Підлубний Олександр і Кірєєв Антон. Вони виїхали на завдання в район ДАП і не повернулись.

Тільки в листопаді місяці наші бійці змогли забрати залишки їхніх тіл..

Спогади воїна ДУК ПС, який брав участь в цій операції.

— Значно пізніше, ми втратили двох друзів в районі Донецького аеропорту і ніяк не могли їх забрати звідти. Їхні тіла лежали дуже довго, навіть собаки намагалися їх розтягувати.

Коли ми все таки знайшли хлопців, то побачили, що їхні кінцівки прострілені з пістолета. Тобто наших побратимів поранених, просто добили.

Вже потім, ми побачили відео, де росіяни пробували спалити їх і знімали все на камеру.

Через півтори місяці після їхнього вбивства при наступі, ми отримали можливість забрати хлопців.

«Швед» з подругою «Лисою» знайшли міни біля них, ледве вдалося тіла відтягнути з цього місця.

Ми виїхали за ними на автомобілі, попереду нього йшов друг «Вогник», який показував, куди їхати. Тому що все кругом теж було всіяне мінами. А я сидів в «пікапі» з двома мішками для трупів. І все уявляв собі, як ми зараз будемо розлітатись після вибуху…

— Одного разу, ми пішли село Веселе, неподалік Водяного, щоб захопити в одному з будинків російських найманців. На початку цього села стояв наш блокпост, проте в середині були вороги.

Ми одягнуті в форму «беркута» з нашитими георгіївськими стрічками, представлялись поліцією так званої «днр». Там уже запитали в однієї бабці чи є «укропи»? «Нєт, тільки ваші тут ходять мальчікі по воду, горілку».

Ми цих горе вояк дочекались біля колодязя і коли вони туди підійшли, крикнули, щоб здавались, тоді вони залишаться живі. Та один з них вистрілив по нас з гранатомета. І почалось місиво.

Трьох росіян вбили, ще один залишився живий. В нього, ми і знайшли «айфон» на якому було це відео з нашими бійцями.

Правда від поранень окупант через сорок хвилин загинув, але ще встиг нам дати інформацію про будинок, де вони зустрічалися.

Ось така історія. До речі у Сашка сьогодні День Народження, він загинув у своє свято.

Не забувайте про них. Вічна пам’ять друзям.

Цей знімок зроблений в Пісках 5 жовтня 2014 роки перед виїздом бійців «Правого сектора» на бойове завдання, при виконанні якого Антон Кірєєв (крайній праворуч у другому ряду) і Олександр Підлубний (стоїть поряд з ним) загинули.

Павло Долинський (праворуч в першому ряду) з простреленими ногами та пробиті осколками спиною зумів повернутися на базу.

Share

One Comment

  1. Jude Allegrini

    I simply want to say I am just very new to weblog and really loved your web page. Almost certainly I’m going to bookmark your blog . You surely come with outstanding article content. With thanks for sharing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.