Отримав завдання від ФСБ: Він народився в Луганській області, нині живе в Росії, а організовує замахи на українських активістів у Херсоні

СБУ встановила організатора замахів на проукраїнських активістів в Херсоні.

Служба безпеки України підозрює голову російської організації «Земляцтво Донбасу» (Липецьк, Росія) Сергія Черезова в організації замахів на українських активістів в Херсоні.

Про це йдеться в судових матеріалах, передають Українські Новини.

Зазначено, що в листопаді СБУ затримала жителя Літина (Вінницька область) за підозрою в замаху на керівника штабу херсонського обласного відділення політичної партії «Національний корпус» і на керівника громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Добровільна народна дружина самооборони Херсонської області» у травні поточного року.

При цьому правоохоронці не дали злочинцю здійснити вбивство начштабу «Нацкорпуса», заздалегідь підмінивши на холості патрони в його мисливській рушниці.

Слідство вважає, що зазначені злочини організовані Сергієм Черезовым — уродженцем Стаханова (Луганська область), який проживає в Липецьку (Росія) і очолює «Земляцтво Донбасу».

СБУ встановило, що в середині квітня поточного року злочинці в РФ вирішили організувати і здійснити на території України терористичні акти, завдавши при цьому шкоди громадським активістам, які виступають проти сепаратизму і агресії Росії.

Як повідомляли Українські Новини, раніше суд заарештував підозрюваного в підготовці за замовленням Росії замаху на голову херсонської осередку політичної партії «Національний корпус» і голову громадського формування «Добровільної народної дружини самооборони Херсонської області».

Встановлено, що підозрюваний в травні поточного року, діючи на виконання завдання спецслужб РФ, з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації, з використанням вогнепальної зброї скоїв замах на одного з керівників Херсонського обласного відділення політичної партії «Національний корпус».

Підозрюваному не вдалося реалізувати свої наміри, так як правоохоронці заздалегідь замінили бойові патрони на холості.

Share