Оце сказанула! Скандальна Ксенія Собчак назвала Зеленського «президентом-сином» і «президентом-бойфрендом». Кому що більше підходить

Не “президент-батько”, а “президент-симпатичний син”: Собчак висловила свою думку про Зеленського

Російська журналістка та колишній кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак назвала президента України Володимира Зеленського “президентом-симпатичним сином” та “президентом-бойфрендом”.

Про це повідомляє Радіо НВ.

«Україна опинилася готова не до президента-батька і „царя“, а до президента-симпатичного сина (або навіть бойфренда), з яким Україна готова жити, дружити — якийсь такий молодий, класний і симпатичний президент раптом виявився можливим. Це круто», — сказала вона.

За словами Собчак, російські виборці хочуть бачити на посаді голови РФ «президента-батька» або «президента-царя», чим пояснювався електоральний успіх Володимира Путіна.

«Навіть якщо ми дивимося на опозицію, саме коли лідер стає теж таким авторитарним, жорстким, він починає нарощувати електорат. На жаль, це як у Шварца, розумієте: щоб убити дракона, треба самому стати драконом.

А це найжахливіше, чесно кажучи, що відбувається в моїй країні», — додала Собчак.

Журналістка також розповіла, що відчуває «білу заздрість» до президентських виборів 2019 року в Україні. На питання про те, чи може РФ також очолити один з місцевих шоуменів — зокрема, Семен Слєпаков або Іван Ургант, — вона відповіла, що «була б щаслива», але «поки це з області фантастики».

Як писав “Вголос”, Собчак зробила гучну заяву про Крим.

Українці та росіяни – братні народи. Про це заявила російська журналістка і телеведуча Ксенія Собчак у інтерв’ю радіо «НВ».

За її словами, РФ порушила міжнародні домовленості щодо Криму. Півострів належить Україні, його необхідно повернути.

Собчак додала, що потрібно провести у Криму референдум відносно цього питання.

Наразі, на жаль, повернення анексованої території неможливе.

Share