П’ять кримінальних справ за вірші про Україну! Вчителя з Орловщини сусіди стороняться, щоб не запідозрили у співчутті

Проти російського вчителя Олександра Бившева, який публікує вірші про Україну, порушии вже п’яту кримінальну справу.

П’яту справу проти Бившева завели за два вірші, де він повідомляв, що його «ліберальний ніс опух від смороду», – повідомляє Meduza.

2 квітня 2018 року на сайті Слідчого комітету по Орловській області РФ з’явилося повідомлення про те, що проти Бившева порушено нову кримінальну справу, знову по 282-й статті КК РФ, пише Інформатор.

У прес-релізі Слідчого комітету сказано: «За даними слідства, у вересні 2017 року невстановлена ​​особа розмістила на сайті “Орлец” для загального публічного ознайомлення два вірші, у текстах яких містяться висловлювання зневажливого характеру стосовно певної нації», – йдеться на сайті.

У прес-службі відомства виданню підтвердили, що «невстановленою особою», про яку йдеться на сайті, є саме Бившев.

Мова йде про два його вірші «Російський дух» і «Могутня купка», присвячених несприятливій екологічній ситуацію у Росії.

«Мой либеральный нос распух
от смрада мне блевать охота. —
Тошнотный этот «русский дух»
зловонней сероводорода.»

Бившев сказав «Медузі», що побачив повідомлення СК вранці 3 квітня, проте офіційно звинувачень йому ще не висували.

За словами Бившева, люди у Кромах, де він живе, цураються і намагаються відкрито – «при свідках» – не висловлювати йому підтримку.

«Люди бояться навіть за руку зі мною вітатися, всі залякані. Дійшло до того, що коли я приходжу в фотоательє і прошу відксерити якісь документи – мені відмовляють, бояться, що стануть співучасниками моїх “злочинів”», – розповідає Бившев.

За його словами, всюди в місті йому відмовляють в прийомі на роботу. Зараз Бившев знаходиться під підпискою про невиїзд, доглядає за своїми літніми батьками і живе на їхню пенсію.

Крім цього, наприкінці минулого року проти Бившева порушили справу у зв’язку з публікацією вірша, в якому підтримується незалежність України.

Зазначимо, до серпня 2014 року Бившев викладав німецьку мову у загальноосвітній школі селища Кроми Орловської області. Але був звільнений зі школи за написання вірша проти окупації Криму.

Share

One Comment

  1. Maryjane Iarussi

    I just want to say I am beginner to blogs and actually enjoyed this web page. Likely I’m going to bookmark your blog post . You surely come with very good stories. Many thanks for sharing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.