Парламент Молдови знову змусив Додона хапатися за голову і дзвонити Путіну: парламентарі перейменували 9 травня

Парламент Молдови схвалив святкування 9 травня Дня Європи, Додон обурений.

Парламент Молдови повторно проголосував за запровадження другої назви свята 9 травня – «День Європи», президент Ігор Додон назвав рішення провокацією, пише Європейська правда.

Як повідомляє NewsMaker, відповідні поправки у Трудовий кодекс парламент схвалив у четвер.

Офіційно у Молдові вихідний день 9 травня називається «Днем Перемоги і пам’яті героїв, полеглих за незалежність Батьківщини».

Згідно з поправками, свято має отримати другу назву — «День Європи».

Відповідний закон депутати ухвалили ще в квітні минулого року, однак президент Ігор Додон повернув його до парламенту на повторний розгляд.

У четвер депутати 55 голосами «за» повторно проголосували за проект, залишивши його без змін.

Додон назвав повторне голосування провокацією і оголосив, що у жодному разі не промульгує документ. Додон впевнений, що після парламентських виборів Молдова відзначатиме 9 травня тільки одне свято.

«Я абсолютно впевнений, що до 9 травня наступного року у нас буде інший парламент і інший уряд, які відновлять на дату 9 травня єдине свято — День Перемоги», — написав молдовський президент.

Share

One Comment

  1. Raymon Loeber

    I simply want to mention I am newbie to blogging and honestly savored your web site. Most likely I’m going to bookmark your website . You definitely come with remarkable articles. Thanks for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.