Перед відвідинами Зеленськими меморіалу Голодомору біля фігури дівчинки забрали всі інші свічки і квіти — наче народ забув про цей скорботний день

Політик → Зеленському: “Як ви це можете пояснити? За подібні “дії” Вас би вже попросили піти… в демократичних європейських країнах…

Голова Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко звернувся до Президента України: Його звернення оприлюднив ресурс Все буде Україна.

“Шановний Володимир Зеленський, поясніть будь ласка, навіщо Ви прибрали всі лампадки та квіти, які сьогодні українці поклали до меморіалу пам’яті жертв Голодомору?

Сьогодні зранку ми з однодумцями поклали понад 50 лампадок, корзини та букети квітів, після нас це ж зробили військові, школярі, просто окремі перехожі (це ті, кого я встиг помітити).

Натомість під час Вашого з дружиною покладання лампадок до пам’ятника Голодомору, всі лампадки та квіти були зачищені!

Як ви це можете пояснити? Це що означає? Що у нас тепер Президент має ПРИВІЛЕЙОВАНЕ право вшановувати жертв Голодомору?

Чи на думку і увагу до цієї події простих українців тепер просто плювати? Чи може вже й свічки у вікнах українці не мали права запалювати, поки Ваша величність це не зробить?

Закликаю Вас вибачитись за неприпустимі та огидні дії вашої команди та протоколу!

В демократичних європейських країнах, за подібні “дії” Вас би вже попросили піти…

Вічна пам’ять та шана жертвам Голодоморів та політичних репресій в Україні!” – пише Захарченко у своєму Фейсбук.

Є підозри, що постамент пам’ятника на вулиці Лаврській («Дівчинка з колосками») могли розчистити через перестраховку ​​охорони президента або заради вдалих фото Зеленского.

Також Зеленському пригадали, що раніше він вкрай нешанобливо відгукувався про трагедію Голодомору в Україні.

Так в 2010 році автори шоу «Вечірній квартал» придумали образливу кличку для Віктора Ющенка. Політика, який намагався привернути увагу до трагедії, в телешоу назвали «Синьйор Голодомор».

Share