Перш, ніж відправити «Машиного дідуся» у відставку, стару людину виваляли в багнюці: той, хто призначив «радянського» Фокіна в ТКГ, повинні понести відповідальність

В Офісі президента України заявили, що їх неприємно вразили особисті оцінки й коментарі, дані першим заступником глави української делегації в Тристоронньої контактній групі Вітольдом Фокіним щодо ситуації на Донбасі.

Як передає Replyua.net, про це повідомляє прес-служба ОП.

Там пояснили, що не можна плутати офіційне з особистим. У Зеленського нагадали, що саме з російського вторгнення почалася тимчасова окупація Криму, міста Севастополя та деяких районів Донецької та Луганської областей України.

«Безумовно, заявам Вітольда Фокіна, які категорично розходяться з офіційними позиціями держави, вже дана належна оцінка. У першу чергу — суспільством, яке заплатило велику ціну за свої ідеали.

Цього не можна не розуміти », — йдеться в заяві.

Нагадаэмо, вчора Фокін заявив, що поки не бачив підтвердження війни між Росією і Україною.

«Ну, якщо сам Єрмак говорить, що Фокіну в ТКГ не місце, то мабуть таки скоро попросять звідти «Машиного дєдушку», — написав відомий журналіст Сергій Тихий.

Он, глава МВС Аваков – той уже і слів не вибирає, мовляв, «треба гнати звідти махрового ідіота».

Хотів би я подивитися на пана Арсена, коли він доживе до таких літ!

А взагалі — цікаво, тобто не нудно тепер жити в Україні, коли нас такими соковитими новинами обсипають!

Шкода тільки, що залишається без відповіді запитання, навіщо було призначати 88-річного старця на високу посаду для виконання відповідальної дипломатичної місії?

Нема відповіді і не буде.

Ну, хіба що дулю хотіли скрутити комусь невідомому розкішною сценою обтрушування нафталіну з Фокіна-Кравчука.

Або – це скоріше – розсмішити кремлівську публіку старалися. І тут тре сказати: що вдалося – те вдалося! Ще б пак – вони ж коміки професійні!

Фокін (та й Кравчук теж) — це такий собі апофеоз кадрової політики «зелених».

Коли призначають без застосування жодних об’єктивних факторів чи міркувань, а звільняють, не бажаючи й говорити про власну відповідальність за таке призначення.

Виваляли стару і очевидно з певними проблемами людину в лайні, а тепер, сповнені праведного гніву, вимагають її відставки.

Приблизно з такою метою в гондолу повітряної кулі беруть мішки з баластом. Коли куля починає знижуватися – їх викидають.

Але ж ще пара таки Фокіних – і ніякого баласту не вистачить – гепнуться всі так, що й кісток не збереш»…

Share