Під час богослужіння у Неаполі сталося диво: кров святого «ожила» в руках українського пастиря. Можна вірити в знамення чи ні, але це хороший знак для України

Під час богослужіння у Неаполі сталося диво, кров святого «потекла» у бік України.

В Італії під час богослужіння сталося неймовірне.

У неділю, 18 листопада, у італійському Неаполі під час богослужіння світове духовенство та віряни стали свідками справжнього дива — кров святого Януарія розрідла в руках Блаженнішого Святослава.

Відео події розлетілося по світових ЗМІ.

Новину повідомив Секретаріат Глави УГКЦ в Римі.

Як виявилося, диво сталося під час вшанування 85-ої річниці Голодомору в Україні. Зкаменілий згусток крові святого Януарія розрідився у руках глави УГКЦ Блаженнішого Святослава прямо на очах у вірян та святих отців.

Мощі св. Януарія архієпископ Неаполя кардинал Крішенціо Сепе особисто виставив для вшанування із нагоди історичного візиту глави УГКЦ в архієпархії Неаполь у рамках вшанування 85-х роковин.

Коли Предстоятель УГКЦ ніс реліквію у місце зберігання, кров стала рідкою. Він повернувся до віруючих із оголошенням.

«Я повинен сказати вам важливе повідомлення, сталося диво: кров св. Януарія зробилася рідкою».

При цьому продемонстрував капсулу з повністю розчиненою кров’ю.

«Диво крові св. Януарія» є викликом для сучасної науки.

Його кров застигла ще в IV столітті і тричі на рік переходить у рідкий стан: 19 вересня, 16 травня і в суботу перед першою неділею травня.

Востаннє це диво сталося під час відвідувань архиєпархії Папою Римським Франциском: кров розрідилася наполовину.

Нагадаємо, днями глава УПЦ МП Онуфрій оскандалився черговою нахабною та неоднозначною заявою, яка стосується «грішного» життя «хворих та бідних українців».

Також Знай.uа повідомляв, що Київський об’єднавчий собор, на якому буде ухвалено рішення про об’єднання церков, може відбутися 9-10 грудня.

Share