«Подайте, Христа ради…» Скільки пожертв українських прихожан Московський патріархат переправляє в Москву? Цифра вас ошелешить

Цю справу повинні знати усі прихожани православної церкви України – іподиякон митрополита Павла з Києво-Печерської лаври був затриманий на кордоні при незаконному вивозі в РФ 65 тисяч долларів, пожертвувань, зібраних з прихожан.

“Цензор.нет” вияснили фінал цієї історії.

З означеної суми, рішенням суду, сума в еквіваленті 10 тисяч євро була повернена церковним баригам, решту грошей, які вивозили без декларації, перераховані в бюджет України.

Важко уявити скільки грошей викачує РПЦ з України, де розташовані більшість її осередків

Ось такі цинічні злочинці в рясах оббирають довірливих людей, і потім витрачають гроші на свій розсуд.

Усього лише якийсь диякон везе з собою таку велику суму, причому конвертовувану в долари, на свої витрати, а скільки бере його бос Павло, який їздить на “мерседесах”?

В Москву, до речі, цей диякон їздить не в звичайному купе чи СВ, а в особливому ВІП-вагоні, в номері зі всіма зручностями, звичка до розкоші в РПЦ одобрюється – це дозволяє контролювати і управляти багачами в рясах, написав Юрій Бутусов.

Share

3 Comments

  1. Destiny Lechlak

    I just want to mention I’m newbie to weblog and seriously savored you’re website. Very likely I’m going to bookmark your blog post . You absolutely come with perfect articles. Thanks a lot for sharing your website page.

  2. Quinn Lotthammer

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.