«Подайте, Христа ради…» Скільки пожертв українських прихожан Московський патріархат переправляє в Москву? Цифра вас ошелешить

Цю справу повинні знати усі прихожани православної церкви України – іподиякон митрополита Павла з Києво-Печерської лаври був затриманий на кордоні при незаконному вивозі в РФ 65 тисяч долларів, пожертвувань, зібраних з прихожан.

“Цензор.нет” вияснили фінал цієї історії.

З означеної суми, рішенням суду, сума в еквіваленті 10 тисяч євро була повернена церковним баригам, решту грошей, які вивозили без декларації, перераховані в бюджет України.

Важко уявити скільки грошей викачує РПЦ з України, де розташовані більшість її осередків

Ось такі цинічні злочинці в рясах оббирають довірливих людей, і потім витрачають гроші на свій розсуд.

Усього лише якийсь диякон везе з собою таку велику суму, причому конвертовувану в долари, на свої витрати, а скільки бере його бос Павло, який їздить на “мерседесах”?

В Москву, до речі, цей диякон їздить не в звичайному купе чи СВ, а в особливому ВІП-вагоні, в номері зі всіма зручностями, звичка до розкоші в РПЦ одобрюється – це дозволяє контролювати і управляти багачами в рясах, написав Юрій Бутусов.

Share

One Comment

  1. Destiny Lechlak

    I just want to mention I’m newbie to weblog and seriously savored you’re website. Very likely I’m going to bookmark your blog post . You absolutely come with perfect articles. Thanks a lot for sharing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.