Погода змінюється: прогноз на наступний тиждень

Як повідомили в українському Гідрометцентрі, погода на наступному тижні зміниться. Вже з понеділка циклон увірветься в Україну зі Заходу і принесе грози, а потім до середи сила стихії буде відчутна на всій території країни. Протягом тижня можливі дощі та навіть зливи.

Так, у неділю, 10 червня, наступ циклону відчують західні регіони України. Там прогнозують короткочасні дощі, але поки що без гроз. Стовпчики термометрів досягнуть позначки +31. На решті території без опадів. На півночі і сході країни до +26, в центрі і на півдні – до + 28-30 тепла.

У понеділок, 11 червня, короткочасні дощі на заході країни зміняться грозовими зливами, а циклон просунеться углиб України, зачепивши Вінницьку та Житомирську області. Тепле повітря під натиском циклону зміститься на схід країни, а на заході і півдні стане прохолодніше. В цілому на всій території України температура буде в рамках + 24-28 градусів.

У вівторок, 12 червня, грозовий фронт поширитися ще ширше по Україні. Дощі з грозами пройдуть практично по всій Україні, сухо буде лише на сході, в деяких регіонах півдня країни і в Криму. Температурний режим в цілому збережеться на рівні попереднього дня.

У середу, 13 червня, прийде бездощовий перепочинок. Лише в деяких регіонах центральних областей можливі невеликі дощі. На решті території буде сухо, але не на довго. По всій країні очікується 24-26 тепла, місцями до +27.

Вже в четвер, 14 червня, циклон знову стане «щільним» і над всією територією країни нависнуть дощові хмари. Зливи прогнозують по всій Україні, за винятком Криму. Разом з цим температура повітря опуститься на кілька градусів і в цілому по країні буде рівномірно тепло – + 23-26 градусів. На півдні і в Криму до +28.

Нагадаємо, що 5 червня атмосферний фронт приніс в Україну дощі, грози місцями шквали та град.

Цього ж тижня поступово спадала спека і була найхолодніша ніч сезону.

Share

One Comment

  1. Toney Macanas

    I just want to say I’m beginner to blogs and seriously liked you’re website. More than likely I’m planning to bookmark your site . You certainly come with good writings. Cheers for sharing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.