Політтехнологи обдурили Савченко, що президентом можна стати лише через тюрму. Бо й приклади ж були

«Знаєте, чого Савченко ці дні така дєрзка? Бо до неї в силу когнітивних проблем ще не дійшло, що політтехнолог – то не маг в бархатному плащі зі срібними зірочками. Те, що він каже, може подіяти, а може й ні, — написала на своїй сторінці у Facebook Катерина Гандзюк, політтехнолог і журналіст.

«У політтехнолога  є лише прогноз, оснований на такій-сякій аналітиці, але нема чарівного пилу, хіба що він не називає так кокаїн.

А ще політтехнолог може просто відпрацьовувати свій величезний гонорар, який у разі невдачі все одно не поверне, бо політичний піар – це венчурна інвестиція.

Надію Савченко обдурили. Їй сказали, що можна нічого не боятися, що вона лиш трошки посидить у в’язниці і вийде звідти, коли стіни впадуть від гніву тисячі небайдужих громадян, що на руках віднесуть Надю прямо в президентське крісло.

Там вона буде мудро правити, встановлювати справедливість, і сльози нашого щастя будуть такими, що треба заздалегідь попіклуватись про можливі розливи річок.

Те саме політтехнологи розповідали Саакашвілі.

Те саме політтехнологи розповідали Тимошенко.

Те саме політтехнологи розповіли і спонсору Савченко.»

Share

One Comment

  1. Rubin Ricciardelli

    I just want to mention I am very new to blogging and truly liked you’re web-site. Most likely I’m want to bookmark your blog post . You really come with awesome article content. Thanks a bunch for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.