Порозумілися: Макрон «з вдячністю» прийняв запрошення Путіна взяти участь у акті «побєдобєсія» на Красній площі. Мимохідь обговорили Україну

Макрон з Путіним обговорили Україну по телефону.

У четвер відбулася телефонна розмова російського лідера Володимира Путіна з французьким колегою Еммануелем Макроном. Президенти обговорили, зокрема, Сирію, Україну і іранську ядерну програму, передає УНН з посиланням на заяву, розміщену на сайті Кремля.

Так, повідомляється, що щодо України була «висловлена готовність активізувати спільну роботу на цьому напрямку, в тому числі в рамках «нормандського формату».

Обговорено стан справ, що склалося після виходу США з Спільного всеосяжного плану дій по врегулюванню ситуації навколо іранської ядерної програми (СВПД).

При обміні думками «про обстановку в Сирії акцентовано принципове значення досягнення політичного врегулювання і подолання наслідків збройного конфлікту».

«Намічено графік майбутніх контактів в різних форматах. Еммануель Макрон з вдячністю прийняв запрошення Володимира Путіна взяти участь в урочистих заходах в Москві 9 травня 2020 року нагоди 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні», — йдеться в заяві.

Як повідомляв УНН, президент США Дональд Трамп під час прес-конференції за підсумками саміту “Великої двадцятки” заявив, що “дуже серйозно обміркує” запрошення президента РФ Володимира Путіна відвідати Москву в 2020 році для участі у святкуванні “Дня Перемоги”.

Share