Повна окyпaцiя України призначена на 12 липня: Президенту дали добу на прийняття рішення. Що далі? Бoлячe буде всім…

12 липня телеканал NewsOne, який пов’язують із Віктором Медведчуком, планує провести «телеміст» із російським пропагандистським каналом «Россия 24», який назвали «Надо поговорить»

Своїми реакціями українці ділились у Facebook.

Журналіст Сергій Руденко написав: «Я розумію, що у Володимира Олександровича ще ейфорія від перемоги, але Діма Кісєльов навіть у вигляді телемосту — повний провал українських спецслужб».

Також журналіст Ігор Луценко зазначив: «Президент може скільки завгодно мовчати, але далі мовчати вже не вийде. Далі за нього говоритимуть медведчуки, шарії та дірявий суддівсько-правоохоронний пул, і це все треба зупиняти, а щоб зупиняти – треба (сюрприз!) ставати націоналістом, українцем, патріотом, інакше не вийде. Не вийде».

Народний депутат Сергій Висоцький запропонував президенту Зеленському довести наступним чином, що він «не маріонетка Кремля»: «Скликати РНБО та ввести в дію подання Верховної Ради щодо санкцій до NewsOne та 112».

Борислав Береза порадив не робити ефір з російським «пропагандоном» Кисельовим на NewsOne.

«Не треба цього робити. Будуть наслідки. І я людей стримувати не буду. Так що краще відмовитися від ідеї натиснути на цю рану.

Боляче буде всім. І не тільки емоційно. Тому краще від цього відмовитися», — додав нардеп.

Олексій Нойнець написав, що «бунт, повстання і переворот почнуться через фігню; просто це буде остання фігня, яка зламає хребет терпіння українському верблюду».

Відома телеведуча Яніна Соколова на своїй сторінці жорстко звернулася до одного з ведучих телемосту:

“Василий Голованов! Нехай увісні Ви щодня бачитимете катування «братом» українців і плач матерів від втрати найдорожчого!”

Відомий телеведучий Ігор Кондратюк на своїй фейсбук-сторінці прокоментував проведення такого телемосту:

“У “колег” їде дах? Може ще посюсюкати з Аксьоновим і прогулятися полем, над яким збили МН-17, розмовляючи з Пушиліним про проблеми озброєння терористів Лугандону?

Дно… Нацрада знає про таке… бл…дство???”

«Ви президент чи хто?»: Білецький висунув ультиматум Зеленському щодо «телемосту»

Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький звернувся до президента Володимира Зеленського з приводу «телемосту» між каналами NewsOne та російським пропагандистським «Россия 24»

Відеозвернення Національний Корпус оприлюднив у Facebook.

«Про що Путіну з нами треба поговорити? Про 13 тисяч загиблих? Про 3 окуповані області? Ми — українці — не маємо жодного бажання з ним ні говорити, ні бачитись», — заявив Білецький.

Він додав, що зараз окупація відбувається не на «полі бою», а в телевізійному ефірі.

Далі Білецький звернувся до Зеленського: «Пане президенте, у вас є 1 доба, аби вирішити цю ситуацію і не допустити такого ефіру.

Якщо за добу ви не справитись або не захочете, ми радо візьмемо цей обов’язок на себе. У нас є великий досвід вгамовування «вати»»

Нагадаємо, «телеміст» планується 12 липня.

Фонд ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ і його засновник Віталій Дейнега закликали своїх однодумців захистити Україну разом!

Наш фонд тривалий час уникав вуличних акцій та лишався аполітичним. Ми, як і раніше, не будемо підтримувати жодну з політсил. Але маємо намір почати проводити акції.

Першу ми проведемо уже цього тижня. Долучитись і допомогти нам з організацією можна тут:

https://forms.gle/eCusuhmegyoCRKzr7

Поговоримо з Росією?

 

Share