«Президенте Зеленській! Покажіть свої руки!» Американські аналітики називають Коломойського причиною від’їзду місії МВФ з України

Місія МВФ приїжджала до України, аби вивчити ситуацію в країні для майбутньої програми.

Про це прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів під час пресконференції, передає Еспресо.TV

«Наразі тривають переговори. Група фахівців з МВФ приїжджала до нас, аби обговорити, що буде написано в меморандумі.

Вони були у нас 2 тижні, зустрічались із великою частиною державного сектору, банками, вивчали ситуацію, аби розуміти краще, що справді відбувається, адже хочуть закладати в меморандум реальні показники.

Вони звідси поїхали планово з позитивним повідомленням, що тривають конструктивні переговори, робота продовжиться протягом декілька тижнів. Це звичайна процедура», — пояснив міністр.

За його словами, за декілька тижнів українська група міністрів з відповідним візитом поїде до офісу МВФ, аби продовжити переговори по меморандуму, можливо, погодить текст меморандуму.

«Оці всі історії зради, аяяяй, поїхали, для цих товаріщей раджу глянути на історію,як до цього починались програми з МВФ», — додав Гончарук.

«Єдина причина — Коломойський»: в Атлантичній раді США пояснили від’їзд місії МВФ без угоди

Аналітик Атлантичної ради США Андерс Ослунд заявив, що місія МВФ залишила Україну через Коломойського

Про це Ослунд написав у Twitter.

Шведсько-американський економіст і дипломат, провідний міжнародний експерт з питань національних економік України, Росії та країн колишнього СРСР вважає, що олігарх Ігор Коломойський уникає кримінального переслідування за крадіжку $5,5 млрд з ПриватБанку.

«Місія МВФ просто залишила Україну без узгодження з однієї причини: Коломойський, який всіляко загрожує Центральному банку, і уникає кримінального переслідування за крадіжку $5,5 млрд з ПриватБанку.

Президенте Зеленський, робота для народу України чи для Коломойського? Покажіть свою руку!», — наголосив він.

Share