При Міноборони РФ створили управління пропаганди, куди увійшли відомі артисти. Вони і співатимуть, і фільми зніматимуть, і газети випускатимуть … Такі, як треба

У Росії при Міноборони створили Головне військово-політичне управління, яке буде займатися боротьбою з наркоманією, релігійними конфліктами, роз’ясненням військовим політики російської влади, а також отримає контроль над телеканалом «Звезда».

Туди увійшли відомі українцям артисти.

Про це повідомляє РБК з посиланням на проект програми, справжність джерела якого підтвердило джерело у військовому відомстві, передає «Українська правда».

Основними завданнями ГВПУ стануть «організація військово-політичної пропаганди», попередження екстремізму і наркоманії, а також робота із засобами масової інформації. Крім того, у ведення нового управління передається контроль над відомчими ЗМІ.

Співробітники управління також проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу з військовослужбовцями та цивільним персоналом ЗС щодо «актуальних питань державної внутрішньої і зовнішньої політики», реалізації виборчих прав і «військово-соціологічних досліджень для оцінки морально-політичного і психологічного стану військовослужбовців».

Також в агентстві додають, що серед іншого ГВПУ контролюватиме роботу відомчих ЗМІ і займеться організацією редакційно-видавничої діяльності і «випуском пропагандистських фільмів і відеоматеріалів».

При цьому політуправління буде взаємодіяти не тільки з відомчими, а й з федеральними та регіональними ЗМІ.

Крім того, за даними видання, політуправління зобов’язане вживати заходів щодо «попередження екстремізму» в ЗС, а також вести «контрпропагандистську роботу щодо захисту особового складу від негативного інформаційно-психологічного впливу».

Повідомляється, що в сферу діяльності ГВПУ також увійшла робота з релігійними організаціями, в тому числі «методичне забезпечення військово-релігійної роботи» і «підбір спільно з уповноваженими структурними підрозділами традиційних релігійних об’єднань кандидатів для призначення на штатні посади по роботі з віруючими військовослужбовцями».

Згідно з даними агентства, громадській раді при Міноборони в проекті положення присвячена окрема глава.

Зазначається, що до складу громадської ради входять відомі артисти, громадські діячі та журналісти: від Сергія Безрукова і Льва Лещенко до правозахисників.

Також автори публікації додають, що ГВПУ братиме участь в діяльності всеросійського дитячо-юнацького військово-патріотичного руху «Юнармія», а також займатися роботою з ветеранами.

За словами заступника міністра оборони РФ Андрія Карпатова, політуправління буде сформовано до 1 жовтня 2018 року і складатиметься із семи відділів.

Share

One Comment

  1. Laine Stringfellow

    I just want to mention I’m beginner to weblog and definitely loved you’re blog. Likely I’m planning to bookmark your website . You surely have terrific articles and reviews. Kudos for sharing with us your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.