«Прийду з групою підтримки і покажу всім і самостійну Україну, і самостійну Церкву, і кузькіну мать заодно»: священик погрожує вірянам через перехід до ПЦУ

«Усе село в сльозах»: священик УПЦ МП погрожує вірянам через перехід до ПЦУ.

На Хмельниччині священик УПЦ МП погрожує вірянам через перехід до ПЦУ, пише Канал 24.

У селі Доброгорща, що на Хмельниччині, керівництво колишньої УПЦ Московського патріархату погрожує місцевим вірянам через перехід до Православної церкви України.

Про це повідомив митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота) у своєму Facebook.

Раніше 24 канал повідомляв, що на Хмельниччині у селі Доброгорща парафіяни Свято-Миколаївського храму, що належав колишній Українській православній церкві Московського патріархату, приєдналися до створеної Об’єднаної православної церкви України.

Від ранку все село в сльозах – благочинний місцевий (керівник, – 24 канал) РПЦ Хмельницького району телефонними дзінками грубо шантажує релігійну громаду, яка перейшла до Помісної Церкви, – розповів митрополит.

Він додав, що представник колишнього Московського патріархату збирається у неділю, 30 грудня, провести літургію в храмі вірян ПЦУ.

«З його слів озвучених вірянами, він в цю неділю з «групою» підтримки приїде служити Службу Божу і покаже всім «… і самостійну Україну, і самостійну Церкву , і кузькіну мать заодно».

Селяни просять відкритої підтримки і відеофіксації ЗМІ цього «хрущовського» процесу», – наголосив митрополит Антоній.

Відомо, що благочинним хмельницького благочиння УПЦ МП є протоєрей Володимир Заєць.

Share