Прийшли на дніпровський пляж — остерігайтеся медуз, крабів і піраній… Може і акули скоро з’являться!

Житель Вишгорода Юрій Вознюк розмістив в мережі відео з медузою в банці. Виловили істоту з щупальцями у Дніпрі біля Києва, про це повідомляють «ФАКТИ».

Як пояснив пан Юрій, медузу спіймала його дружина, під час риболовлі біля острова Великий, на обвідному каналі.

Рибаки також запевняють, що медузи є і в Київському морі.

До слова, на Черкащині мало не щоліта виловлюють у Дніпрі медуз. Фахівці пояснюють, що прісноводні медузи схожі на морських, але все ж таки мають іншу будову. Проживають переважно у стоячих і слабопроточних водах.

За словами черкаських іхтіологів, у Дніпрі тепер живуть не лише медузи, а й… краби. І переселяються вони сюди за допомогою іноземних кораблів, подорожуючи на їхньому днищі.

До слова, поява у Дніпрі нових екзотичних для нашої місцевості видів (у Дніпрі і піранью виловлювали!) — чергова нагода звернути увагу на стан головної річки країни. Екологи уже який рік б’ють на сполох — Дніпро замулюється і міліє.

Share

One Comment

  1. Levi Faiola

    I just want to tell you that I’m beginner to weblog and actually savored this website. Most likely I’m planning to bookmark your blog . You actually come with outstanding articles and reviews. Kudos for sharing with us your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.