Припинити переговори у Мінську! Те, що сталося під Павлополем під час перемир’я — це не інцидент, як вважає Зеленський, це цинічна демонстрація зневаги

Україна повинна припинити переговори у Мінську, – Безсмертний

На такий крок державі слід піти після загибелі 4 українських воїнів під Павлополем в часі проголошеного безстрокового перемир’я. Не приступати до переговорів слід, як мінімум, доти, поки не буде зібраний «нормандський формат».

Бо поки Росія реалізує свою зовнішню політику через принцип примусу до миру силою.

Про це розповів представник України в Тристоронній контактній групі на переговорах в Мінську Роман Безсмертний в ефірі телеканалу ATR, пише Канал 24.

На мою думку, після подій в Павлополі перше, що слід було зробити, – це сказати: Україна припиняє роботу у мінському процесі до моменту, поки не буде зібраний «нормандський формат».

Якщо на Росію не давити, вона буде діяти агресивно, – зауважив він.

На думку політика, Росія буде діяти проти України силою в будь-яких умовах.

«У Росії зовнішня політика реалізується через принцип примусу до миру силою. І це треба розуміти, і треба готуватися до того, що проти нас будуть діяти силою в будь-яких умовах.

За столом переговорів, на лінії розмежування, в дипломатичному протоколі, в міжнародних організаціях, в двосторонніх діалогах завжди буде застосовуватися механізм сили через власне тлумачення міжнародних норм» – зазначив Безсмертний.

Нагадаємо, 6 серпня через обстріли на Донбасі загинули четверо українських військовослужбовців.

Трагедія трапилася поблизу Павлополя. Варто наголосити, що на окупованих територіях від 21 липня триває безстрокове «Хлібне перемир’я», під час якого обстріл має бути припинений з обох сторін конфлікту.

Унаслідок обстрілів збройними формуваннями Російської Федерації українських позицій під Павлополем 6 серпня загинули старший матрос Олександр Шарко, матрос Владислав Рак, солдат Сергій Шандра, матрос Василь Курдов із 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ.

Як інформують у прес-службі Чернігівського обласного військового комісаріату, старший матрос Олександр Шарко – 1988 року народження. Родом із Козелецького району Чернігівської області. У бригаді був помічником гранатометника.

Матрос Владислав Рак народився 1998 року. Родом з смт Козелець на Чернігівщині. У підрозділі морської піхоти служив на посаді гранатометника.

Солдат Сергій Шандра народився 1995 року. Із села Торчин Хмільницького району Вінницької області.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, у Сергія залишилася лише мама (батько помер рік тому) та сестра, яка з сім’єю проживає окремо.

Матрос Василь Курдов 1999 року народження – із села Ганнівка Братського району Миколаївської області. Він служив навідником у десантно-штурмовій роті

Згодом у прес-службі Військово-морських сил ЗСУ повідомили, що під Павлополем загинули бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

За інформацією начальника Генштабу ЗСУ Руслана Хомчака, у момент ворожого обстрілу морпіхи перебували в окопі і встановлювали інженерне обладнання.

Share