«Привіт, мамо. Я прошу тебе, не плач…»: Він співає пісню, яку вона слухатиме все життя

На Донбасі з початком операції Об’єднаних сил 1 травня загинув боєць 95-ї десантно-штурмової бригади Олександр Микитюк із села Білий Рукав Хмільницького району Вінниччини.

На Великдень йому виповнилось лише 19 років.

Про це повідомила у Facebook спільнота «Повернись живим».

«Він – перший, хто загинув з початку операції Об’єднаних сил. На Великдень цього року Олександрові виповнилося 19 років, а вже за декілька тижнів хлопець віддав під Авдіївкою своє життя, боронячи нас.

Послухайте його пісню і пам’ятайте, яку страшну ціну ми платимо за світле майбутнє України», — наголосили у дописі.

За декілька тижнів до загибелі хлопець записав відео з піснею, яку присвятив своїй мамі.

«Привіт, мамо! Я пишу тобі листа! Привіт, мамо! В мене сльози на очах. Все нормально, світить сонце. А в полях стоїть туман… Ти не знаєш, як ми лазим по полям, ти не знаєш, як буває важко нам, як проходять наші юності роки, бо на Сході воюємо ми…

Моя мамо, я прошу тебе, не плач! Я повернуся живим! А як мертвим — поцілуй мене в уста. Бо твій син Героєм став!» — співає на відео боєць Олександр Микитюк.

Олександр Микитюк служив за контрактом.

«Це хлопець з того блокпоста, який диверсанти розстріляли в упор, диверсанти підійшли на відстань двадцяти метрів і наказ нашим даний не стріляти, а друга диверсійна група зайшла з тилу і розстріляла наших. Потрібно дати наказ, до якої відстані можна допускати ворогів, і хлопці б були цілі та завдання виконане», написали в соцмережах.

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.