«Пустіть американців у Росію, люди мріють жити, «як ми». Пенсіонери із сльозами на очах, звернулися до Путіна

«Мільйони американців мріють переїхати до Росії, але поки не вирішено питання з житлом», — група жителів РФ вимагає від керівництва країни спростити прийом «біженців» зі США.

У мережі з’явилося відео, на якому група літніх жінок із Краснодарського краю РФ на зборах вирішує звернутися до керівництва Росії з проханням спростити переїзд «американських біженців» на ПМП до Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на зборах головує чоловік, який розповів про якусь Розінду Картер, яка мріє переїхати в РФ з Оклахоми з трьома дітьми.

Він каже, що американку зупиняє тільки невирішеність житлового питання.

«Люди біжать. Розінда Картер — це конкретно. І я думаю, мільйони американців уже готові переїхати до нас.

Якщо американці хочуть переїхати в Росію, напевно, треба попросити наше керівництво, наш уряд ухвалити якісь відповідні закони для полегшення життя цим людям, що переїхали.

І від них, гляди, користь буде. Американським переселенцям у Росію треба дати широку дорогу.

Чому вони мають мучитися під гнітом», — каже чоловік і пропонує звернутися до керівництва Російської Федерації з листом.

Усі присутні на зборах одностайно підтримали звернення з проханням допомогти «американським біженцям», а деякі висловили бажання дати їм притулок у своїх будинках.

Share

One Comment

  1. Milford Juanico

    I just want to say I’m newbie to weblog and actually enjoyed this website. Likely I’m going to bookmark your site . You definitely have beneficial stories. Thanks a bunch for sharing with us your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.