«Пустіть американців у Росію, люди мріють жити, «як ми». Пенсіонери із сльозами на очах, звернулися до Путіна

«Мільйони американців мріють переїхати до Росії, але поки не вирішено питання з житлом», — група жителів РФ вимагає від керівництва країни спростити прийом «біженців» зі США.

У мережі з’явилося відео, на якому група літніх жінок із Краснодарського краю РФ на зборах вирішує звернутися до керівництва Росії з проханням спростити переїзд «американських біженців» на ПМП до Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на зборах головує чоловік, який розповів про якусь Розінду Картер, яка мріє переїхати в РФ з Оклахоми з трьома дітьми.

Він каже, що американку зупиняє тільки невирішеність житлового питання.

«Люди біжать. Розінда Картер — це конкретно. І я думаю, мільйони американців уже готові переїхати до нас.

Якщо американці хочуть переїхати в Росію, напевно, треба попросити наше керівництво, наш уряд ухвалити якісь відповідні закони для полегшення життя цим людям, що переїхали.

І від них, гляди, користь буде. Американським переселенцям у Росію треба дати широку дорогу.

Чому вони мають мучитися під гнітом», — каже чоловік і пропонує звернутися до керівництва Російської Федерації з листом.

Усі присутні на зборах одностайно підтримали звернення з проханням допомогти «американським біженцям», а деякі висловили бажання дати їм притулок у своїх будинках.

Share

3 Comments

  1. Milford Juanico

    I just want to say I’m newbie to weblog and actually enjoyed this website. Likely I’m going to bookmark your site . You definitely have beneficial stories. Thanks a bunch for sharing with us your webpage.

  2. Tressa Krehel

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.