Путін: Ми продовжимо допомагати «ЛНР» і «ДНР»

Російська Федерація продовжить «надавати допомогу» незаконним збройним формуванням «ЛНР» і «ДНР» на українському Донбасі.

Про це сказав президент Росії Володимир Путін, відповідаючи 7 червня в рамках «Прямої лінії» на відеопитання російського письменника Захара Прілєпіна, який воює на боці терористів на Донбасі.

Прілєпін зазначив, що бойовики «Л/ДНР» побоюються, що українська армія «скористається Чемспіонатом світу з футболу і почне активні бойові наступальні дії».

Путін в свою чергу заявив, що «сподівається, що до таких провокацій не дійде».

«А якщо це трапиться, я гадаю, що це буде мати дуже важкі наслідки для української державності в цілому», – сказав він.

У той же час президент Росії заявив: «Розраховую, що нічого подібного не трапиться. Та й неможливо залякати людей, які живуть на цих територіях.. В «ЛНР», «ДНР». Ми бачимо, що там відбувається, як люди це все переносять… Ми надаємо обом невизнаним республікам допомогу і будемо це робити далі».

Путін також підкреслив, що на його думку, «чинне українське керівництво не здатне вирішити цю проблему».

Росія здійснює військову агресію по відношенню до України з 2014 року. Постачає незаконним збройним формуванням на Донбасі техніку та підсилює їх лави солдатами своїх регулярних військ.

При цьому РФ не визнає своєї участі у військових діях, називаючи їх «внутрішньоукраїнських конфліктом».

Джерело: Українська правда

Share

One Comment

  1. Randell Raneses

    I simply want to say I’m all new to blogging and site-building and really enjoyed your web site. Almost certainly I’m want to bookmark your blog . You amazingly come with exceptional articles. Thank you for sharing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.