Путін вважає свій народ сміттям: коли гuнyв «Кypськ» він веселився в Сочі, коли стався ядepний вибух під Архангельском, він «запалював» з байкерами у Криму

Путін приховав масштабну трагедію, з’ясувалась правда: “прощалися з життям на очах у …”

Путін і правлячий клас Росії вважає народ сміттям.

Таку думку опубліковано в телеграм-каналі СерпомПо, пише Politeka.

“Не встигла газета The Moscow Times написати про зараження радіацією лікарів Архангельської обласної клінічної лікарні, які надавали допомогу постраждалим під час вибуху на морському полігоні ВМФ Росії, тут же було # вивсеврете від МОЗ Росії”, – сказано в повідомленні.

Швидкість офіційної реакції тільки переконує в тому, що газетярі розкопали правду. Правду, яка пробилася через все підписки про нерозголошення, взяті у медпрацівників, йдеться в повідомленні.

“А власне, що нового про наших владах ми дізналися? Когось дійсно дивує, що медикам не повідомили, що за пацієнтів їм везуть і не попередили про необхідність вжити заходів безпеки?

Хіба в 2002-му московським лікарям повідомили, що за газ пустили в зал на Дубровці під час операції зі звільнення заручників? Щоб ті знали, який антидот дати потерпілим? Або влади замислювалися про те, що разом з терористами при газовій атаці загинуть і заручники? “, – задаються питаннями автора тексту.

Про підводників “Курська”, які гинули на очах у всього світу під акомпанемент начальницького брехні, поки новоспечений президент Путін веселився в Сочі, і говорити не доводиться, вказується в повідомленні.

Поки лікарі рятували постраждалих під час НП в селі Ненокса Архангельської області (американці запевняють, що там вибухнула крилата ракета з ядерною енергоустановкою “Буревісник”) старий президент Путін веселився в Криму з байкерами.

Ось і вся – географічна – різниця за майже 20 минулих років.

“А знаєте чому? Тому що” для нього інші люди – сміття “. Для всього правлячого класу Росії – сміття. І хто ці люди – моряки, лікарі, атомники, діти – не має ніякого значення”, – закінчує автор повідомлення.

Раніше у кількох людей в Росії через ядерного вибуху почали знаходити наслідки отруєння радіацією.

Як стало відомо, в м’язовій тканині людей виявили радіоактивний нуклід цезій-137.

Всього постраждали близько шести співробітників, які спілкувалися з потерпілими, котрих доставили в Москву. Через це операційний блок закрили на кілька днів.

 

Share