Путін зібрав Радбез через український закон про Донбас

Президент Росії Володимир Путін провів нараду з постійними членами Ради безпеки у зв’язку з прийняттям Верховною Радою закону про реінтеграцію Донбасу.

Про це повідомляє сайт Кремля.

«У контексті ситуації в Україні відбувся обмін думками у зв’язку з прийнятим нещодавно новим законом по Донбасу», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що учасники наради заявили, що закон може «найбільш негативним чином вплинути на перспективи «внутрішньо українського» врегулювання».

«Була підкреслена безальтернативність Мінських угод і «нормандського формату»», — повідомляє сайт Кремля.

Відзначається, що в нараді взяли участь голова уряду, голова Ради Федерації, директор ФСБ, міністр оборони, міністр внутрішніх справ та інші.

Крім питання Донбасу, на нараді обговорили і кілька інших проблем.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі не згодні з законом про реінтеграцію Донбасу, в якому Росія названа країною-агресором, і вважають, що цей закон віддаляє перспективи врегулювання конфлікту.

«Росія категорично не згодна з цим формулюванням (країна-агресор). Ми вважаємо використання такого формулювання в прийнятому законі відступом від документа (мінських угод), під яким стоїть підпис президента Порошенка. Ми шкодуємо в зв’язку з цим», — цитує Пєскова «Інтерфакс-Україна».

Прес-секретар Путіна підкреслив, що Росія «буде зберігати свою прихильність букві і духу мінських домовленостей» разом з іншими країнами-гарантами – Францією і Німеччиною.

«Ми як і раніше виступаємо за імплементацію мінських домовленостей для досягнення врегулювання цієї внутрішньо української кризи», — сказав Пєсков.

Як відомо, 18 січня Верховна Рада прийняла закон про реінтеграцію Донбасу. Згідно з документом, території Луганської та Донецької областей визнаються окупованими, а Росія країною-агресором.

Share

One Comment

  1. Annita Faustino

    I just want to tell you that I am just new to blogging and really savored your web site. Probably I’m want to bookmark your blog . You really have tremendous stories. Kudos for sharing with us your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.