Путіну запропонували вигідний план капітуляції: екс-глава розвідки розповів деталі

На міжнародному рівні неофіційно сформована програма тиску на Росію для вирішення конфлікту на Донбасі та повернення Криму.

Про це розповів екс-голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж в інтерв’ю «Апострофу».

За його словами, оскільки мінські домовленості не діють, потрібно потужніший механізм впливу на Москву. Тож країни «Великої двадцятки» без Росії та ще шість потужних держав на неофіційному рівні обговорюють новий формат, який дозволить об’єднати інтереси світу і критичні проблеми, пов’язані з Україною.

Маломуж зазначив, що новий формат юридично зобов’яже Москву приймати рішення з конкретних питань. У самій дорожній карті проекту визначено 18 пунктів. Серед країн, які виступатимуть гарантами формату, є США, країни ЄС, Китай, Японія, Канада та Індія.

Посил зроблено і в Росію, включаючи Путіна, і він принципово погоджується на такий сценарій.

Можливо, ми вже навіть цього року й наступного будемо свідками й учасниками вирішення як світових, так і наших проблем, особливо, Сходу, – переконаний екс-глава розвідки.

«Там напрацьовано 18 пунктів, на які Путін погодиться – на те, що він буде учасником врегулювання. Йому дається навіть шанс – ти не вигнанець, а учасник, але дій за цими правилами в інтересах міжнародної безпеки, України і так само в інтересах Росії.

У разі такого поєднання інтересів він не буде просто стороною чи не стороною конфлікту, він буде учасником цих великих домовленостей і не буде ідентифікуватися лише як сторона в нашій ситуації.

Він буде відповідальний за низку проблем, в тому числі – за вихід з України», – пояснив Маломуж.

Share

One Comment

  1. Pedro Corbridge

    I simply want to say I am newbie to weblog and absolutely loved this blog. Probably I’m going to bookmark your blog post . You amazingly have great articles and reviews. Appreciate it for sharing with us your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.