Раби Россії: страшні історії українців

Шокуюча правда! Жінка розповіла про 7 років рабства у Росії

До російських адвокатів звернулася за допомогою українка Наталія Серебрій з окупованого міста Луганськ, яка зараз знаходиться у Росії.

Жінка розповіла, що її разом з дітьми протягом 7 років тримав у рабстві росіянин, старший за неї на 27 років, пише gazeta.ua.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала правозахисниця Марія Баст.

“Жінка розповіла, що чоловік забрав у неї всі документи і замкнув у квартирі. Бив, ґвалтував, катував, порівнював з собакою, яка за його словами, зрозуміла б його після першого удару.

Від насильника Наталія Серебрій народила двох дочок 2012-го і 2014 року. Вони теж піддавалися фізичному насильству з боку людини, яка утримувала їх у рабстві”, – пише Марія Баст.

Наталія Серебрій розповіла, що В’ячеслав Р. проти її волі назвав себе її чоловіком. Хоча своєї згоди на такий соціальний статус молода жінка не давала.

За всі роки жінка зробила 3 спроби втечі. Дві з них закінчилися серйозними травмами і побиттям. Втретє її врятував вкрай важкий стан здоров’я та загроза життю. Молода жінка багато місяців мала постійну кровотечу.

15 січня чоловік злякався, що мати малолітніх дітей помре в орендованому будинку на його руках. То ж вивіз її в лікарню в підмосковному Королеві.

Однак в лікарні всі рани і хвороби, що виникли під час 7 років катувань стали відомі лікарям, так само як і інформація про те, хто їх завдавав Наталії Серебрій.

Після знімків МРТ стало видно тріщини черепа і зламані ребра. Після погроз насильника і бійок з лікарями, жінка зважилася втекти в лікарняному одязі.

Наталія Серебрій опинилася на вулиці без документів, грошей і з 2 малолітніми дітьми на руках. Зараз їй допомагають волонтери.

До фахівців Асоціації адвокатів Росії за права людини Наталія Серебрій звернулася з проханням опублікувати її звернення до жінок Росії і президентаУкраїни Петра Порошенка.

У своєму зверненні Наталія Серебрій застерегла російських жінок від чоловіків-релігійних фанатиків. У зверненні до Петра Порошенка попросила забезпечити безпеку при переїзді з Росії в Україну, бо вона не має змоги повернутися в Луганськ, де розгорнулися бойові дії. Тому просить притулку у Києві.

А ось інша історія. 65-річна Тамара Чернега з міста Балта Одещини разом із сином пробула у рабстві 13 років. Їх утримувало подружжя ромів.

Після звільнення жінка 2 місяці лікувалася в районній лікарні. Після обстеження в області виявили рак. Метастази були в легенях і головному мозку. Їй приписали сильні знеболювальні.

За тиждень до смерті Тамарі Іванівні стало краще, повернулася додому. Там і померла.

Share

2 Comments

  1. Hortensia Powelson

    I just want to mention I’m all new to blogging and certainly savored you’re blog. Most likely I’m going to bookmark your blog . You definitely have very good article content. Thanks for sharing with us your web site.

  2. Suk Uzee

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.