Рада звільнила Данилюка

Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів.

За прийняття відповідного рішення проголосували 254 депутатів.

Данилюк заявив, що йому «інкримінують те, що виніс сор із ізби».

«Коли ви наділили мене повноваженнями міністра фінансів, я йшов розбудовувати ефективну сучасну фінансову систему України, боротися з корупцією і розбазарюванням бюджетних коштів, з честю і гідністю відстоював інтереси України перед міжнародними партнерами», — сказав він.

Данилюк додав, що написаний ним лист «містить загальновідомі факти».

«Зокрема, більше року ДФС має напівлегітимного і повністю керованого керівника. Робота ДФС пронизала корупцією та конфліктом інтересів. Ситуація з ДФС є типовою для всіх важливих органів України – це слабкість, заангажованість, корупція та невіра громадян. Скажіть, що тут неправда? Якщо не згодні з тим, що я озвучив – голосуйте за мою відставку. Немає людини – немає проблеми», — сказав Данилюк.

Він до дві, що звільнив голову ДФС Романа Насірова і не прийматиме правила кругової поруки.

Доповнюється…

Раніше звільнити Данилюка рекомендував Комітет Верховної Ради з питань бюджету.

За словами нардепа Юрія Левченка, розгляд цього питання на комітеті відбувався з грубим порушенням процедури: по-перше, документ не пройшов відповідного попереднього розгляду, по-друге, самого міністра не було на комітеті, і він не мав змоги висловити свою точку зору.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав і вніс до Верховної Ради подання на звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка.

Сам міністр заявив, що причина його звільнення полягає в його відмові роздавати гроші на проекти депутатів.

Share

One Comment

  1. Chauncey Deldeo

    I just want to mention I’m very new to blogging and definitely savored this blog site. Very likely I’m likely to bookmark your website . You definitely come with beneficial well written articles. Kudos for sharing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.