«Радості немає меж»: Медведчук повідомив, що Л/ДНР готові повернутися в Україну. Звісно, на своїх (кремлівських) умовах

“ДНР/ЛНР” попередньо погодилися на автономію в Україні, – Медведчук.

Сепаратистські утворення “ДНР” і “ЛНР” нібито попередньо погодилися на автономію у складі України відповідно до плану Медведчука.

Це випливає із заяви голови політради партії “Опозиційна платформа — За життя” Віктора Медведчука в ефірі контрольованого ним каналу “112 Україна”.

“Я впевнений, що якщо ми реалізуємо можливості миру на Донбасі і припинимо бойові дії, в тому числі і нашим планом-концепцією, на який уже дали попередню згоду Донецьк, Луганськ і Москва, передбачені вільна економічна зона на цих неконтрольованих сьогодні територіях і питання, пов’язані з фінансовою, економічною та бізнес-діяльністю на цих територіях.

І при цьому, якщо це буде поєднуватися – а я впевнений, що це буде – з міжнародною європейською допомогою, за допомогою тієї ж Російської Федерації, про що неодноразово публічно стверджувалося, то, безумовно, ми зможемо через кілька років вийти з ситуації кризи на цих територіях”, – сказав Медведчук, який є кумом Путіна і провідником його політики в Україні.

Як відомо, у січні 2019 року він укотре заявив про необхідність створення “автономного регіону Донбас” із закріпленням цього статусу у Конституції України.

Share