«Раптом звідкісь прилетів маленький комарик…»: Бойовики намагалися навіть ловити квадрокоптер руками. Але ні вловити, ні влучити в крихітного розвідника неможливо

Про коптер не військового виробництва DJI Mavic 2 Pro, який на сьогодні є найкращим у своєму класі, бійці можуть розповідати довго й захоплено. Різні його моделі використовують аеророзвідники всіх бойових підрозділів, щоб детально роздивитися позиції ворога, повідомляє сторінка спільноти Повернися живим на Facebook.

«Нещодавно наш квадрокоптер підлетів до бойовика так близько, що той намагався вхопити його руками, – сміються військовослужбовці. – А все тому, що він компактний і настільки швидко та безшумно пересувається, що непомітний для ворога».

Тільки уявіть: він може «подивитися» на 1–1,5 км вперед, навіть не літаючи, та дати якісну детальну картинку, наприклад, мінометного розрахунку ворога.

Усього за півгодини він розвідує дуже велику ділянку фронту, в нього майже неможливо влучити, коли він знаходиться на висоті 500 метрів і летить зі швидкістю понад 70 км на годину.

До речі, нещодавно була презентована нова модель цього квадрокоптера з тепловізійним приладом, і наші військові вже мріють про неї.

Але сьогодні нам необхідні два коптери DJI Mavic 2 Pro, якими наші розвідники «досліджуватимуть» тил ворога. Вартість одного такого коптера у повній комплектації становить близько 50 тисяч гривень.

Ми можемо разом придбати цей новорічний подарунок для наших захисників: https://goo.gl/pcoFU4

 

 

Share