Реанімаційні відділення не вміщають усіх доставлених: в «ДНР» та «ЛНР» «диверсанти» вклали на лікарняне ліжко 2 сотні бойовиків

Порятунку немає: терористів «ДНР» та «ЛНР» косить невиліковна хвороба.

Починати Новий рік треба тільки з хороших новин, а вони в мене є. Як і передбачалося, на окупованих територіях свято почалося зовсім не 31-го грудня ввечері, а набагато раніше, пише Олексій Чибісов для Каналу 24.

Втім, посилення режиму через черговий «наступ ЗСУ», який прогнозували обнюхані ватажки «ДНР» та «ЛНР» по-новороськи, набухатись особистому складу ЗС РФ та місцевим найманцям не давали. Численні «корпоративи» зазвичай закінчувались після однієї-двох пляшок та п’яної стрілянини у повітря «по укропах».

Кардинально змінилася ситуація саме у новорічну ніч, коли на всі заборони окупанти наплювали остаточно. Та й керівництво російських військ аж ніяк не могло протистояти бажанню свинів знайти в багнюці горілку.

Отже тепер маємо таку статистику.

Якщо до 31 грудня у лікарні Донецька привозили до 10 напівмертвих від алкоголю тіл «ополченців», за перші два дні тільки до реанімацій окупованого обласного центру госпіталізували близько двох сотень ватних «воїнів».

Але ж це лише верхівка айсбергу.

Згідно із донесеннями командування, на ранок 2 січня небоєздатними вважалося близько 40% особистого складу підрозділів.

По 30-40 людей з кожної роти не могли не тільки взяти до рук зброї, але й банально піднятися з ліжка – настільки напилися «диряві».

Та ж сама ситуація й на Луганщині.

Цікаві цифри й серед втрат від боротьби із пойлом. Вже 50 окупантів виїхали до «Мотороли» через отруєння контрафактом. Хоча, у «ДНР», «ЛНР» та Росії й акцизні товари роблять так, немов на меті не затьмарити останні думки опущених на дно спиртом, а отруїти їх без права на вилікування.

Отож бухала більшість бойовиків здебільшого не саморобне, а куплене у всіляких колишніх АТБ, які називаються «Народними» та «Першими республіканськими».

Рік тому відзначилася жінка Захарченка, яка поставила терористам технічний спирт замість горілки. Так сталося й цьогоріч.

Тільки герої історії змінилися – наразі виробництвом фунфириків для «неімущих понаїхавших» займається нове керівництво «динири». Вони й закупили величезну та дешеву партію отрути для того, щоб зробити з неї «горілку» для плебсу.

Тільки от цікаво, що цією фігнею ніхто з мирних жителів не отруївся, адже навіть у дуже скрутні часи місцеві шахтарі знаходять гроші на якісніший алкоголь, а найдешевшим смакують лише опущені ще до приїзду на Донбас окупанти.

А взагалі-то кажуть: як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Судячи з усього, потерпати від похмілля наступні 12 місяців будуть ну дуже багато загарбників.

Share