Режисера Леоніда Кантера, що створив фільм про загиблого на Донбасі оперного співака Василя Сліпака, знайшли застреленим

Режисера Леоніда Кантера знайшли застреленим.

Леонід Кантер оселився на хуторі Обирок у Чернігівській області та перетворив його на мистецький осередок.

Вчора надвечір, 4 червня, на хуторі Обирок Борзнянського району Чернігівщини знайшли застреленим режисера та мандрівника 36-річного Леоніда Кантера, пише Gazeta.ua.

Поряд з тілом поліція знайшла вогнепальну зброю. Була відкрита кримінальна справа за фактом самогубство.

«Абсолютно не схоже, щоб він взяв і застрелив себе. Після війни, безлічі удач і промахів, він завжди буром пер далі, — написав лідер організації «СІЧ-С14″ Євген Карась у Facebook.

— Я поки що не в темі фактів з місця загибелі. Але точно знаю, що Кантер надзвичайно сильно — аж до рівня фізичних сутичок — переходив дорогу місцевій мафії, що вирубувала ліси. Ми навіть планували спільний рейд поблизу Батурина минулого року».

У 2003 році Кантер заснував кіностудію «Lizard Films», яка зняла близько 50 коротометражок. Серед них документальна стрічка про Донецький аеропорт «Добровольці Божої чоти» та «Міф» — про оперного співака Василя Сліпака, який загинув на фронті.

«Кантер за його творчі здобутки і подальшу роботу абсолютно логічно мав стати мішенню для російських спецслужб.

Фільми «Добровольці» і «МіФ» нанесли серйозний міжнародний удар по пропаганді Кремля. Очевидно, якщо це була, то професійно спланована імітація самогубства.

На рівні місцевої ментовки фальшування буде оплачено з боку лісової мафії. Щоб залегендувати мотив убивства.

Я не вірю!», — додав Карась.

Леонід Кантер народився у Києві 27 липня 1981 року. Закінчив Київський природничо-науковий ліцей №145. На першому курсі університету працював журналістом та ведучим у Національній телекомпанії України.

У 2007 році Леонід Кантер оселився на хуторі Обирок у Чернігівській області та перетворив його на мистецький хутір — творче поселення, де збирав друзів з усього світу, організовував фестивалі, мистецькі заходи, творчі школи та народні свята.

Серед найвідоміших – фестиваль «Хліб своїми руками» та перший афро-етнічний фестиваль «Мама Африка». Має двох дочок.

Share

One Comment

  1. Jarvis Housden

    I simply want to mention I am new to blogging and honestly loved you’re web-site. More than likely I’m likely to bookmark your blog . You really have impressive posts. Bless you for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.