Родичі хочуть сховати Януковича в Ізраїлі: від українського суду чи від Путіна?

Ізраїльський лікар заявив про серйозність травми Януковича і хоче відвезти його на Землю Обітовану.

Відомий хірург з Ізраїлю Еяль Аттіас підтвердив серйозність травми у Віктора Януковича, якого звинувачують у держзраді і наполягає на лікуванні екс-президента в Ізраїлі.

Про це повідомив адвокат Януковича Олександр Горошинський Facebook, передає «Страна».

«Приїхав до Москви з питання планованого судового засідання 5-го грудня. На жаль, зустрітися з Віктором Федоровичем особисто не вдалося. Вийшло лише побачитися з запрошеним лікарем з Ізраїлю — відомим хірургом Эялем Аттіасом.

Пана Аттіаса запросили для проведення більш поглиблених консультацій щодо подальшої тактики лікування Віктора Федоровича», — написав Горошинський.

За його словами, до лікаря представники Януковича звернулися в 20-х числах листопада.

«Вони відправили для вивчення деякі медичні документи. Ми їх переглянули і вважали за необхідне провести огляд пацієнта. Погодили дату приїзду. За результатами нашого візиту та огляду можу сказати, що травма дуже серйозна.

На мій погляд, необхідні додаткові обстеження, щоб прийняти рішення про доцільність оперативного втручання, можливо й не одного», — цитує Горошинський слова Аттіаса.

«Ми б хотіли робити подальші обстеження і лікування в нашій клініці в Ізраїлі. Ми будемо обговорювати таку можливість з пацієнтом і, найімовірніше, організовувати його переїзд», — повідомив Аттіас.

Адвокат каже, що передані йому доктором Аттіасом документи негайно подасть в Оболонський суд.

Share