Російська дивізія, яка захопила Крим, тепер проводить навчання на північному кордоні України

Біля північного кордону України розпочинаються навчання російської десантно-штурмової дивізії.

На Брестському полігоні сьогодні відкриваються спільні навчання білоруських і російських десантників, які триватимуть до 12 квітня.

Про початок навчань повідомляє прес-служба Міністерства оборони Білорусі, пише Свідок.

“9 квітня відбудеться урочиста церемонія відкриття спільних навчань, а активна фаза пройде в період з 10 до 12 квітня”, – йдеться у повдіомленні.

За деякими даними, російська брала участь в анексії Криму та війні на Донбасі. У навчаннях беруть участь військові 38-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади сил спецоперацій ЗС РБ. Росіяни з 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ прибули до Білорусі тиждень тому, 2 квітня.

Як зазначають у білоруській редакції “Радіо Свобода”, російська дивізія “відома участю в обох чеченських війнах 1994-1995 та 1999-2004 років, у війні в Грузії у 2008 році і в анексії українського Криму у 2014 році”.

Інформаційні джерела у Пскові повідомили і про участь бійців 76 дивізії у боях на Донбасі, хоча російське командування ці дані спростовує, додає видання.

Share

3 Comments

  1. Nicolle Pedrotti

    I simply want to tell you that I’m newbie to blogging and site-building and actually liked this website. Most likely I’m want to bookmark your blog post . You really come with superb articles and reviews. With thanks for sharing your web-site.

  2. Jesusita Shelor

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.