Російська дивізія, яка захопила Крим, тепер проводить навчання на північному кордоні України

Біля північного кордону України розпочинаються навчання російської десантно-штурмової дивізії.

На Брестському полігоні сьогодні відкриваються спільні навчання білоруських і російських десантників, які триватимуть до 12 квітня.

Про початок навчань повідомляє прес-служба Міністерства оборони Білорусі, пише Свідок.

“9 квітня відбудеться урочиста церемонія відкриття спільних навчань, а активна фаза пройде в період з 10 до 12 квітня”, – йдеться у повдіомленні.

За деякими даними, російська брала участь в анексії Криму та війні на Донбасі. У навчаннях беруть участь військові 38-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади сил спецоперацій ЗС РБ. Росіяни з 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ прибули до Білорусі тиждень тому, 2 квітня.

Як зазначають у білоруській редакції “Радіо Свобода”, російська дивізія “відома участю в обох чеченських війнах 1994-1995 та 1999-2004 років, у війні в Грузії у 2008 році і в анексії українського Криму у 2014 році”.

Інформаційні джерела у Пскові повідомили і про участь бійців 76 дивізії у боях на Донбасі, хоча російське командування ці дані спростовує, додає видання.

Share

One Comment

  1. Nicolle Pedrotti

    I simply want to tell you that I’m newbie to blogging and site-building and actually liked this website. Most likely I’m want to bookmark your blog post . You really come with superb articles and reviews. With thanks for sharing your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.