Росія втратила шанс: Кілька десятків спецназівців зі збоєю і спецзасобами затримували одного(!) якутського шамана, який прямував до Москви «виганяти Путіна». Повірили, що зможе?

У Росії затримали якутського шамана, який прямував до Москви «виганяти Путіна»

На кордоні Бурятії та Іркутської області (Росія) був затриманий якутський шаман Олександр Габишев, який прямував до Москви, щоб «вигнати Путіна».

Про це повідомляє видання “Тайга.інфо”.

“Траса була перекрита спецслужбами зі зброєю. Вони швидко оточили наш табір і прямо до намету шамана. Їх було кілька десятків людей на багатьох машинах.

Увірвалися і повалили його на землю великим натовпом”, – пише видання з посиланням на одного із прихильників шамана.

Відзначається, що шаман Олександр Габишев шість місяців йшов уздовж далекосхідних трас у напрямку Москви, звідки в 2021 році мав намір “вигнати Володимира Путіна”.

Він вважає лідера РФ породженням темних сил, з яким може впоратися тільки шаман. Він збирається провести на Красній площі особливий ритуал, щоб вигнати Путіна в пекло.

За більш ніж 2 тис. км шляху Габишев поспілкувався з сотнями водіїв, а відео з його проповідями набрали сотні тисяч переглядів.

Неназваний супутник шамана розповів виданню Znak.com, що Габишева затримали, коли той зупинився для ночівлі в районі федеральної траси, по якій можна потрапити в Москву.

“Приїхали два автобуси з поліцією, скрутили і завантажили разом з візком і відвезли в сторону Улан-Уде”, – розповів співрозмовник видання.

Як інформує “Нова газета” з посиланням на республіканське управління МВС, Габишев нібито знаходиться в розшуку за скоєння в Якутії якогось злочину.

Для слідчих дій його літаком відправлять до Якутська.

У відповідь на запит “Російської служби ВВС” в МВС Бурятії, не уточнюючи прізвища затриманого, повідомили наступне: “19 вересня на 202-му кілометрі федеральної траси М-53 “Байкал” співробітниками поліції за дорученням слідчого затримано чоловіка 1958 року народження, який перебуває в розшуку за скоєння злочину на території Республіки Саха (Якутія)”.

Чоловіка планується “найближчим авіарейсом доставити з Улан-Уде до Якутська для проведення слідчих дій”.

При цьому людини на ім’я Олександр Габишев немає в офіційній базі осіб, яких розшукує поліція в Якутії.

Габишев почав свій похід “для вигнання Путіна” в березні цього року. Він подолав вже близько 2800 кілометрів. 10 вересня в Улан-Уде відбулися зіткнення між силовиками і учасниками народного зібрання, що почалося після затримання двох прихильників Габишева.

По дорозі шаманові траплялося дуже багато добрих людей, які допомагали йому грошима, їжею, порадою та добрим словом. Але на шляху його встають і сили лівої руки — зла.

Так, темні шамани з секти «Тэнгери» — бурятські прихильники Володимира Путіна, які живцем спалювали верблюдів для зміцнення його влади. Вони перегородили шаманові Габишеву вхід у своє лігво, місто Улан-Уде, повністю захоплений силами темряви. Про це пише Іван Яковина на сайті «НВ».

В пряме зіткнення з Габишевым путінські шамани вступати побоялися. Але і він, щоб не йти на жорсткий конфлікт раніше часу, вирішив обійти столицю Бурятії по дотичній. Все-таки він хоче вигнати самого Путіна в Москві, а не тільки його дрібних поплічників у столиці Бурятії.

Але навіть його появи в околицях міста виявилося достатньо, щоб в сонному і зануреному в нірвану Улан-Уде (в місті, про яке ніхто ніколи нічого не чув) почалися справжні революційні процеси.

І це не збіг, хвилювання були викликані саме появою Габишева

Події розвивалися приблизно так. Багато жителів столиці Бурятії збиралися зустрічати шамана на головній площі, яка називається там Совецкая.

Як і в інших містах Сибіру, вони чекали, що Габишев виступить перед ними і оголосить місто вільним від влади Володимира Путіна.

Коли стало ясно, що цього не станеться, до нього відправили делегацію на мікроавтобусі «Газель».

Влада, розуміючи, чим це може скінчитися, заарештували і делегатів, і мікроавтобус. Присутні на площі люди стали вимагати звільнення однодумців. Після цього було заарештовано ще кілька людей.

Уперше за багато років в Росії люди простояли на площі всю ніч. Такого навіть у Москві не було.

У світлі ліхтариків демонстранти збирали підписи за проведення нових виборів. Парапет величезного пам’ятника Леніна став своєрідною трибуною.

Виступали з нього люди закликали не боятися Омону, битися з ним і не віддавати своїх людей. У Москві, до речі, тільки за такі промови людям дають по 5 років в’язниці.

Проїжджали повз машини сигналили на їхню підтримку. Підтримка була і в мережі: прямі трансляції з Улан-Уде дивилися тисячі людей.

Але під ранок понеділка юрба почала рідшати, на площу приїхали автозаки і ОМОН. У центрі Улан-Уде включили глушилки стільникового зв’язку.

Коли шаман підійшов до кордону Іркутської області, керівники в паніці намагалися придумати, що робити з хорошим шаманом з Якутії.

Начальники ж не дурні, вони бачать, що він одним своєю появою викликає в людях бажання повстати проти влади Володимира Путіна.

Ця ситуація для Кремля і раніше була б дуже небезпечною, але зараз вона небезпечна подвійно. 8 вересня в Іркутську відбулися вибори до міського парламенту. Більшість отримала опозиція.

Share