РПЦ збурює проти Томоса предстоятелів православних церков: «Немає необхідності, щоб ми дали Українській церкві щось більше, аніж те, що вона має»

Предстоятель Польської Церкви закликає Вселенського Патріарха скликати міжправославний Синаксис з українського питання.

Митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава закликав Вселенського Патріарха Варфоломія скликати Синаксис Предстоятелів Православних Церков, щоб обговорити українське церковне питання.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на orthodoxia.info, передає УНІАН.

Предстоятель Православної Церкви Польщі направив Вселенському Патріарху листа, у якому наголосив на необхідності обговорення українського питання, ситуація навколо якого, як зазначає Блаженніший владика Сава у своєму посланні, з кожним днем ​​погіршується.

Митрополит Варшавський Сава, який кілька днів тому підписав спільну заяву з Патріархом Олександрійським Феодором, закликав зберігати тверезість з українського церковного питання.

Він не говорить у своєму листі про тему автокефалії, а лишень наголошує на необхідності зустрічі Предстоятелів, задля ширшого обговорення церковного питання в регіоні.

Раніше листа Патріарху Варфоломію надіслав Патріарх Сербський Іриней, який піднімає також цю проблематику і вказує на наслідки, до яких може призвести ситуація з українським питанням серед усіх православних.

Патріарх Іриней просить Фанар відкрити діалог з Москвою, щоб знайти рішення.

Патріарх Олександрійський Феодор публічно заявив

“Церква в Україні повинна залишитися в своєму канонічному статусі. Немає необхідності, щоб ми дали їй щось більше, аніж те, що вона має, як Православна Церква Христова”.

Днями Патріарх Кирил направив листи главам усіх Православних Церков з пропозицією почати обговорення ситуації навколо церковного життя в Україні на всеправославному рівні.

Share

One Comment

  1. Autumn Yucha

    I just want to say I am beginner to weblog and certainly liked your web site. More than likely I’m want to bookmark your website . You really come with very good article content. Regards for revealing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.