Серед бойовиків на Донбасі вже не буде італійців: В Італії припинили діяльність угрупування, яке вербувало найманців для терористів

В Італії припинили діяльність угруповання, яке вербувало найманців для терористів Донбасу

У справі фігурують 15 осіб, троє з них затримані, пише Новое время.

Поліція Італії припинила діяльність злочинного угруповання, яке займалося вербуванням найманців для терористичних псевдореспублік Донбасу.

Як повідомляє La Repubblica, за підозрою в організації каналу вербування найманців поліцейські затримали трьох осіб, серед них громадяни Албанії та Молдови.

Затримання проводилися в Мілані, Пармі і Авелліно.

Ще троє підозрюваних ймовірно знаходяться на території окупованого Донбасу: це Андреа Палмері, Габріеле Каругате, і Массіміліано Каваллері.

Відносно цих бойовиків заочно виданий міжнародний ордер на арешт.

На злочинну організацію правоохоронцям вдалося вийти в рамках розслідування діяльності ультраправих організацій в регіоні Лігурія.

Всього ж, в справі фігурують 15 осіб.

У липні 2018 року Україна передала до Міжнародного кримінального суду списки встановлених іноземців, які воювали на стороні Росії на Донбасі.

За даними військової прокуратури, на Сході України воювали кілька сотень іноземців-бойовиків.

Йдеться про сербів, італійців, іспанців і албанців. Невеликі угруповання по 10-15 чоловік працювали на Росію за відповідну винагороду.

Share

One Comment

  1. Mohammed Limardo

    I simply want to say I’m beginner to weblog and honestly liked you’re web blog. Likely I’m want to bookmark your blog post . You absolutely come with outstanding articles. Thanks a bunch for sharing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.