Серед нагороджених срібним волонтерським орденом «Народний герой України» немає випадкових та одіозних особистостей, як серед «Героїв України»

Рада премії «Народний герой» після двох років роботи зняла з себе повноваження і попросила нагороджених героїв надати свої пропозиції щодо нових членів.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку премії.

«За підсумками обговорень в нову раду увійшли: десантник Павло Чайка, представниця медичної служби «Госпітальєри» Яна Зінкевич, волонтер Олена Шевцова, командир першої штурмової роти Добровольчого українського корпусу Дмитро Коцюбайло, друг ДаВінчі, комбриг 79-ї ОДШБр Валерій Курач, командир 503-го ОБМП Вадим Сухаревський, представниця медслужби «Вітерець» Галина Алмазова, волонтер Валентина Олефіренко, доброволець Тенгіз Тетруашвілі, пілот вертольота Василь Мулик, боєць 72-ї ОМБр Василь Тарасюк

Ірина Довгань, яку багато хто пропонував, вже рік допомагає в організації церемоній нагроджень та зустрічей Народних героїв.

І буде активно продовжувати це робити. Але голосувати за кандидатів не може, бо не володіє необхідними можливостями уточнювати інформацію. Це її слова. І прохання не включати її саме в Раду. Але працювати в місії вона продовжить.

Члени Ради, які працювали понад два роки, залишаються консультантами Ради. Вони так само, коли зможуть, приїзджатимуть на церемонії нагородження.

Всі нагороджені мають право допомагати та висловлювати свою думку членам нової Ради. Ми всі робимо одну справу.

Найближчим часом нова Рада буде визнана офіційно. Буде назване місце проведення чергової церемонії. Рада почне працювати. І будуть названі нові імена тих, хто отримає високе звання Народних Героїв України.

Отже, Місія продовжує свою справу», — кажуть в організації.

Нагадаємо, вибори нової нагородної ради ордена «Народний герой України» почалися в липні 2018 року. Перше нагородження премією відбулося 4 червня 2015 року.

Автори ідеї ордену волонтер Андрій Боєчко та ювелір Дмитро Щербаков ще з весни 2014 року робили для майданівців, а згодом для військових срібні підвіски-обереги (яких, за їхніми даними, виготовили 5700 штук).

Восени 2014 з огляду на недостатню увагу держави до нагородження військових вони вирішили започаткувати нову відзнаку, і в лютому 2015 Боєчко повідомив про виготовлення перших 100 екземплярів.

У «Фейсбуці» було запущене опитування щодо кандидатів на відзначення, і станом на листопад 2014 його учасники висунули близько тисячі людей, а станом на червень 2015 — близько 2 тисяч.

На заклик здавати срібло для орденів станом на той час відгукнулися люди з 16 країн.

Перша церемонія нагородження відбулася 4 червня 2015 в Софійському соборі; тоді було відзначено 23 особи.

Після 4-ї — 5-ї церемонії проект набрав значної популярності.

На сьогодні нагороду отримали близько 400 чоловік, в тому числі посмертно.

Share

One Comment

  1. Enda Haddick

    I simply want to mention I am just very new to blogs and definitely liked you’re blog site. Very likely I’m going to bookmark your site . You absolutely have outstanding articles and reviews. Thank you for sharing your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.