Шах Путіна українському президенту: Дезертира, звільненого для Медведчука, затримувати не можна, бо Кремль не звільнить моряків

Гра Путіна. Дезертира затримувати не можна, бо Кремль не звільнить моряків

Історія із дезертиром на прізвище Великий, якого спочатку звільнили за допомогою Медведчука, а потім, після обшуку, не затримало СБУ, має, на жаль, другу частину, про яку не говорять вголос, пише Виталий ДЯЧЕНКО у Діловій столиці.

Судячи з усього, СБУ отримало звідкись наказ не затримувати цього чоловіка. Чому?

Як на мене, відповідь криється у сьогоднішній заяві Путіна, що він може розглянути можливість обміну наших моряків на тих зрадників, хто сидить у нас в тюрмі (заява була зроблена після зустрічі з Трампом).

Більше того, сам Великий, я думаю, не міг погодитися на обмін, якби не мав певних гарантій, що не буде ніяких переслідувань.

Одним словом, це чергова пастка, яку ставлять нам росіяни: ми віддаємо вам дезертира, можливо потім віддамо вам моряків, але якщо ви цього дезертира затримаєте, то ми заявимо, що з вами домовлятися неможливо.

Що можна з цим робити? Перш за все треба на державному рівні, на всіх можливих інформресурсвх пояснювати гру росіян.

Також, треба максимально виключити з процесу переговорів Медведчука, бо саме він є головним провідником цих примітивістичних ігор РФ.

І, нарешті, треба забути про піар: виконання закону забере будь-які двозначності, а разом із двозначностями будуть прибрані і недомовки, і кулуарні домовленості.

Путін пообіцяв Трампу певні публічні речі. Якщо він їх не виконає — Трампу буде дуже складно спілкуватися з американською пресою.

І дезертирів в штатах не люблять так само, як і в будь-якій частині світу.

Тому не треба зважати на умовності.

Share